Aşık Oldum

CJack60

Megapat
Katılım
18 Haziran 2015
Mesajlar
18.103
Makaleler
82
Çözümler
22
Yer
ε
Takıntı haline geldiyse mesai çıkışı takip et kafeye falan giderse orada tesadüf eseri onu görmüş gibi yap muhabbeti buradan başlat gerisi maharetine kalmış artık.
 
Son düzenleme:

TeknObeY0

Hectopat
Katılım
29 Nisan 2017
Mesajlar
619
Makaleler
1
Yer
uzay
Benim gibi başkasını seviyordur diye saçmalama. Git içinden ne geliyorsa söyle. Ben başkasını seviyor dedim söylemedim kız başka okula gidince aklım başıma geldi söyledim dedi ki eski okulda söyleseydin belki.
 

cenkerbyrm

Hectopat
Katılım
14 Temmuz 2017
Mesajlar
12
Aşık olduğunu sanmam dostum. Güzelliği büyülediğinden böyle hissediyorsun. Aşık olmadın, hoşlandın. Olur da tanışırsan anlarsın dediğimi. O iş yaş bence bu arada. İş sırasında değil de, dışarıda bu konuyla ilgili adım atabilirsin. Sağlıklı olan budur. Çünkü iş zamanınds yorgunluk ve yoğunluk yüzünden takmayabilir, tabii yaklaşıma bağlı ama yine de çalıştığı süre dışında yaklaşman daha iyi olur.
 

Selim C.

Kilopat
Katılım
23 Ocak 2016
Mesajlar
929
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Uzaklarda...
Sonra dedim "Aman Allahım bu ne?"
Konuyu görünce bende aynısını dedim... [emoji19]

Sanırım kız müşteriymiş. Öyleyse işin biraz zor açıkcası. Ama kız orada çalışıyorsa yarın hemen oraya git. Karşınına çıkıp "Hat aldığımdan beri senden elektrik alıyorum." de. Ardından bi güzel dayak ye. Farklı bir deneyim olur senin için. [emoji16]

Hocam açıkcası bu tarz şeyler dükkana gidip de söylenmez. Dışarıdayken söylenir yani. Dükkanda rezil etmiş olursun kızı. Dışarıdayken önce bir tanış, arkadaş ol. Sonra samimileş, arkadaşlığını ilerlet. En son ona, onu sevdiğini belli etmeye başla. Ardından da sevdiğini söyle. Sonrasını da sen halledersin yani. [emoji4]

Özetle konuya bodoslama dalarsan, oda sana dalar. [emoji6]
 
KS
KS
TheNovaPunchers

TheNovaPunchers

Hectopat
Katılım
6 Mayıs 2017
Mesajlar
216
Arkadaşlar değerli cevaplarınız için teşekkürler ama artık mesaj atmayın. Konu iyice saçmaladı çünkü. Ben sadece içimi dökeyim dedim. Yalnızlıktan insan ne yapacağını bilmiyor.
 
Yukarı