Aşık olunan kişiye açılmak

Aradan 6 yıl geçmiş kabul etti mi?
Merhaba konuyu nereden buldunuz merak ettim :D. Sorunun cevabı, aradan yıllar geçti üniversite bitecek yakında o kızdan sonra çok kız geldi geçti. Büyüdükçe kendine verdiğin değer artıyor galiba teklif bile etmeye çekindiğim bu kızı konuyu siz hortlatana kadar kafamdan silmişim ve o zamanki hislerimi abartmışım öyle ki iyi ki sevgili olmamışız diyorum dönüp bakınca. Ayrıca her zaman daha iyisi karşıma çıktı. Yani teklif etmedim iyi ki de etmemişim. Buna da hayat diyoruz galiba :3

Merhaba konuyu nereden buldunuz merak ettim :D. Sorunun cevabı, aradan yıllar geçti üniversite bitecek yakında o kızdan sonra çok kız geldi geçti. Büyüdükçe kendine verdiğin değer artıyor galiba teklif bile etmeye çekindiğim bu kızı konuyu siz hortlatana kadar kafamdan silmişim ve o zamanki hislerimi abartmışım öyle ki iyi ki sevgili olmamışız diyorum dönüp bakınca. Ayrıca her zaman daha iyisi karşıma çıktı. Yani teklif etmedim iyi ki de etmemişim. Buna da hayat diyoruz galiba: 3

Benim de şu an öyle bir sorunum vardı bu mesajınızı okuyunca aklım çalıştı sağ olun.

Geri
Yukarı