Asil vs yağmacı vs ejder ateşi vandal

370728

Decipat
Arkadaşlar siz olsanız hangisi alırsınız? Ben yağmacıdan kullanırdım hakkımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çoğunluğun pingi 53‘se ya da öyle olmasa bile sabit pingin 53’se sıkıntı çıkmaz. Ancak eğer sürekli düşüp artarsa veya herkesinki 10’ken seninki 60’larda gezerse farkı hissedersin.

O yorumumu ciddiye almana gerek yoktu...
Bazı kişiler cidden böyle ve artık sinir olmaya başladım. Adamın parası var 2070 alıyor kötü oynayınca "2070 İle kötü oynuyorsun!" falan diyorlar, ejder skini olunca "Bu aim ile skin mi aldın?" diyorlar çok sinir bozucu.

Bende ejder vandal var, güzel bir skin ancak iade hakkım olsaydı kesinlikle ederdim. Hem 2475 VP yani diğer vandal skinlerinden 700 VP daha pahalı, hem de bir süre sonra sıkıcı geliyor. Eğer iade edebilseydim kesinlikle yağmacı alırdım. Yağmacı vandalın siyah rengine aşığım. Hatta gece pazarına gelirse iyi bir fiyata almayı da düşünüyorum.

Bazı kişiler cidden böyle ve artık sinir olmaya başladım. Adamın parası var 2070 alıyor kötü oynayınca "2070 İle kötü oynuyorsun!" falan diyorlar, ejder skini olunca "Bu aim ile skin mi aldın?" diyorlar çok sinir bozucu.
Çok takma, söylediklerimi yaparsan sen de eğer kötüysen farkı görürsün.

Ne donanım ne de skinler oynayışı etkiler. Sadece alacağın hazzı etkileyebilir:

Aim ve ruh hali esastır.

Sizce dereceli modda mı daha çok skinli insan vardır yoksa derecesizde mi?
Dereceli modda oyunu daha fazla ciddiye alan kişi olduğu için dereceli mod muhtemelen.

Bu arada ben cidden skin ile oynadığımda daha iyi oynuyorum. Kendi hesabımda 20 vuruyorum arkadaşın skinli hesabına geçince 30-40 vuruyorum aynı eloda.

Geri
Yukarı