Ejder Ateşi Vandal vs Yağmacı Vandal

FatihCh

Picopat
Herkse selamlar arkadaşlar. Valorant'ta 2 tane skin arasında kaldım. Başlıkta da gördüğünüz gibi Ejder Vandal ile Yağmacı Vandal. Asil Vandal elimde var fakat sıktı artık. 2 kaplamadan da elinde olan bana artısıyla, eksisiyle anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

_Eq1NoX_

Picopat
Yer
Denizli/Merkezefendi
Herkse selamlar arkadaşlar. Valorant'ta 2 tane skin arasında kaldım. Başlıkta da gördüğünüz gibi ejder vandal ile yağmacı vandal. Asil vandal elimde var fakat sıktı artık. 2 kaplamadan da elinde olan bana artısıyla, eksisiyle anlatabilir misiniz?

Hemen açıklayayım. Bana soracak olursan ejder. Ejderin vuruş hissiyatı yağmacıya göre biraz farklı. Bazı arkadaşlar öyle bir şey yok diyebilir. Uzun süre kullandım bütün skinleri kullanmış biri olarak ejderi tavsiye ederim.

BytkTprk

Picopat
Yer
Mersin
Elimde yok fakat yerden aldığımda inceledeğim detaylar var. Bana göre Yağmacı Vandal'da sadece mermi değiştirme ön plana çıkıyor ve bana göre yeterince iyi değil ve sade kalmış. Ejder Vandal'a gelirsek geliştirme yapınca çok daha güzel oluyor. Ve bence hiç sade değil. Ben Ejder Vandal öneririm.

MrPeedro

Picopat
Bende yağmacı, arkadaşımda ise ejder var. İkisi de çok güzel fakat ejder bence bir tık daha iyi.

Hakan3533

Centipat
Ben betada oynadığımdan beri yağmacı vandal hep aklımdaydı oyuna gelince de onu aldım tabii ki zevk meselesi ama bence yağmacı vandal çünkü bana göre ejder vandal gerçekçilikten çok uzak kalıyor.

KS
FatihCh

FatihCh

Picopat
Benim için para sıkıntı değil, bende Ejder alma taraftarıyım ama Yağmacının da beğendiğim tarafları var. Düşündükçe kafam karışıyor.

KS
FatihCh

FatihCh

Picopat
Yağmacının şu 2 yanını sevmiyorum:
1 - Silahı çekişi default ile aynı.
2 - Renk kombinlerini sevmiyorum.

Yeni konular

Yukarı