Ejder Ateşi Vandal vs Yağmacı Vandal

KS
FatihCh

FatihCh

Picopat
O kadar da değil canım 😀. 3000VP var, yani iki kaplamadan birisini alacak kadar param var onu belirtmek istedim.

Mirac Çakır

Picopat
Yer
Mersin
Herkse selamlar arkadaşlar. Valorant'ta 2 tane skin arasında kaldım. Başlıkta da gördüğünüz gibi Ejder Vandal ile Yağmacı Vandal. Asil Vandal elimde var fakat sıktı artık. 2 kaplamadan da elinde olan bana artısıyla, eksisiyle anlatabilir misiniz?
Yağmacı daha iyi duruyor fakat ejderin vuruş hissi daha iyi. Vuruş hissiyatı oynatıyor adamı. Bence asil vandal alın. En ini his onda var bence. 🙃

Son düzenleme:
Yer
Bursa, Türkiye
Sırf beta da çok beğendiğimden dolayı Yağmacıyı oyuna tekrar eklenince satın aldım ama ejderin vuruş hissiyatı bana göre daha güzel.

KS
FatihCh

FatihCh

Picopat
Yağmacı daha iyi duruyor fakat ejderin vuruş hissi daha iyi. Vuruş hissiyatı oynatıyor adamı. Bence asil vandal alın. En ini his onda var bence.
İyi okumadınız herhalde Asil vandal var elimde.
Şimdi bir de diyorum kendi kendime keşke Asil yerine Yağmacı alsaydım da sonradan yine Ejder alsaydım diye.

mstikeout

Centipat
Makaleler
1
Yer
United Kingdom
Ejder daha oynak olduğundan Phantom gibi hissettiriyor. Yani en azından benim için çok sekmiyormuş gibi hissettiğimden ve yumuşak olduğundan onunla oynadığımda normal oynayışımın 3-4 katına çıkıyorum.

Yağmacı çok güzel ama ejderha daha güzel bence.

KS
FatihCh

FatihCh

Picopat
Birde e-sporcular yağmacı çıktı hepsi ejder'i unuttu.

Mirac Çakır

Picopat
Yer
Mersin
Hocam ejder ateşi fazla dikkat dağıtabilir. Bence yağmacı tercih edin. Ama dediğim gibi, atış hissi olarak ejder önde.

Yeni konular

Yukarı