Aşırı refah iyi midir?

Düzgün uygulanmadı çünkü.
Şu olaya da ayrıca alerjik reaksiyon göstermeye başladım. Gerçek sosyalizm o değil! Gerçek İslam bu değil! Gerçek kapitalizm bu değil! Gerçek amcam halam değil! :D

Çin ayrı bir konu zaten, yıllardır kaynaklarını sömürmediği Afrika ülkesi kalmadı. Vahşi kapitalist ülke unvanını ABD'nin elinden alalı 10 yıl oluyor en az.

Düzgün uygulanan bir ülke tarih boyunca oldu mu? Hayal denmesinin sebebi bu işte. Düzgün uygulamanın imkansız olması. Bu boş sosyalisttir, komünisttir vs. hayallerini bırakın artık.
Yaşadığı toplumun çürümüşlüğünü göremeyip, henüz gerçekleşmeyen bir düzene boş demek de çok boş bir söylem.

Şu olaya da ayrıca alerjik reaksiyon göstermeye başladım. Gerçek sosyalizm o değil! Gerçek İslam bu değil! Gerçek kapitalizm bu değil! Gerçek amcam halam değil! :D

Çin ayrı bir konu zaten, yıllardır kaynaklarını sömürmediği Afrika ülkesi kalmadı. Vahşi kapitalist ülke unvanını ABD'nin elinden alalı 10 yıl oluyor en az.
Ee gel gerçeğini göster o zaman derler. Gösterebilir mi ki?

Yönetim şeklimize saygısızlık etme! 😀

Geri
Yukarı