Asitli içeceklere alternatif ne içilebilir?

Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar ben kilolu biriyim ve haliyle Fanta içiyorum bağımlıyım resmen bunu nasıl engellerim engellemeden ziyade hiç olmazsa o isteğimi bastıracak bir şey önerirseniz ne güzel olurdu sporda birkaç arkadaş bana şekersiz Fanta ve şekersiz enerji içeceği içebilirsin dediler sizin tavsiyeniz nedir sizdende fikir almak isterim.

Arkadaşlar ben kilolu biriyim ve haliyle Fanta içiyorum bağımlıyım resmen bunu nasıl engellerim engellemeden ziyade hiç olmazsa o isteğimi bastıracak bir şey önerirseniz ne güzel olurdu sporda birkaç arkadaş bana şekersiz Fanta ve şekersiz enerji içeceği içebilirsin dediler sizin tavsiyeniz nedir sizdende fikir almak isterim.
Beypazarı doğal maden suyu.

Churchill yapabilirsiniz hocam.

O ne demek hocam internette arattım bir şey çıkmadı biraz anlatır mısınız?

Haklısınız hocam maden suyundan sonra biraz da su içiyorum kesiyor gibi.

Şöyle hocam maden suyuna limon ve tuz (tuz bence saçma) atarak hazırlanan bir içecek. Ben bol bol limon ve şeker kullanıyordum şu an sadece limon kullanıyorum.

Geri
Yukarı