Şekersiz enerji içecekleri içilebilir mi?

O uzmanlar yok protein tozu içmeyin diyen yok pilav yemeyin diyen uzmanlar ise boşuna vaktimi harcamam ayrıca senin attığın vidonu sahibi kanalda Hardline firmasından rüşvet alıp diğer supplement markalarını kötüleyen bir kanaldır

Tamam dostum aynen devam et sen. Uzmanlar nebilir ki adamlar altı üstü yıllarca okul okuyor ve bu işte uzmanlaşıyor. Google forever!

Ayrıca çeşitli üniversitelerin hastane sayfalarından bunu araştırdım hepsinin ortak dediği şey “içerisindeki yüksek miktarda kafein kalbe zarar veriyor “ oldu ama içerisinde ki kafein bir fincan türk kahvesi kadar burada bir çelişki yokmu

Örneğin okan üniversitesi hastanesinin yazısı bunu yazanlarda doktor yüksek doz kafein buysa dünyada insan kalmazdı

Tamam dostum aynen devam et sen. Uzmanlar nebilir ki adamlar altı üstü yıllarca okul okuyor ve bu işte uzmanlaşıyor. Google forever!
Gelelim türkiyenin en büyük hastane kuruluşlarından biri olan acıbademin yazısına diyorki içerisinde bir fincan kahveye eş kafein var ve buda kafeinin yan etkilerini görmeye yeterli ee ozaman kimse kahve içmesin ? Bu sonucu çıkarabiliriz buradan kendileriyle çelişmemişlermi?

Bugün bu konu hakkında uzunca bir yazı yazacağım bu foruma herkes doğru bilinen yanlışların gerçeğini öğrensin

Dosya Ekleri

• IMG_4602.jpeg
    IMG_4602.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_4603.png
    IMG_4603.png
    277,5 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Ayrıca çeşitli üniversitelerin hastane sayfalarından bunu araştırdım hepsinin ortak dediği şey “içerisindeki yüksek miktarda kafein kalbe zarar veriyor “ oldu ama içerisinde ki kafein bir fincan türk kahvesi kadar burada bir çelişki yokmu

Örneğin okan üniversitesi hastanesinin yazısı bunu yazanlarda doktor yüksek doz kafein buysa dünyada insan kalmazdı

Gelelim türkiyenin en büyük hastane kuruluşlarından biri olan acıbademin yazısına diyorki içerisinde bir fincan kahveye eş kafein var ve buda kafeinin yan etkilerini görmeye yeterli ee ozaman kimse kahve içmesin ? Bu sonucu çıkarabiliriz buradan kendileriyle çelişmemişlermi?

Bugün bu konu hakkında uzunca bir yazı yazacağım bu foruma herkes doğru bilinen yanlışların gerçeğini öğrensin

Videoda ki totomun kenarı da anlatıyor, profesör haliyle utanmadan enerji içeceklerini kötülüyor, bu kim ki bee! Değil mi kardeşim?. Ne anlar bunlar enerji içeceklerinden. Google da araştıran gençler varken bu yaşlı bunağı mı dinleyeceğiz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda ki totomun kenarı da anlatıyor, profesör haliyle utanmadan enerji içeceklerini kötülüyor, bu kim ki bee! Değil mi kardeşim?. Ne anlar bunlar enerji içeceklerinden. Google da araştıran gençler varken bu yaşlı bunağı mı dinleyeceğiz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Canan karatay da profesör kadın pilav yemeyin kel kalırsınız diyor ? Ben sana iki tane hastanenin sitesindeki yazıyı attım onları yazan da doktorlar benim gözlerim çook sigara içen doktorda gördü çook gece rakı masasında sızan doktor da gördü

Canan karatay da profesör kadın pilav yemeyin kel kalırsınız diyor? Ben sana iki tane hastanenin sitesindeki yazıyı attım onları yazan da doktorlar benim gözlerim çok sigara içen doktorda gördü çok gece rakı masasında sızan doktor da gördü

Doktorun görevi sana doğru tavsiyeyi vermektir, senin uyma zorunluluğun olmaması gibi onunda yok. Risklerini bilip kullanıyorsan kimsenin umurunda değil.

Olay sadece bir profesörün söylediği değil, çoğunluğun söylediğidir. Bilimsel araştırmalar ve sonuçları önemli. Videoyu izlersen anlarsın.

Ya da neyse izleme boş ver, kimse görmek istemeyen biri kadar kör değildir. Laf anlamayana laf anlatmaya çalışmak benim hatam.

Geri
Yukarı