Aşk acısı nasıl geçer?

calsifer

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben 1 yıl 3 aylık sevgilimden ayrıldım. Onun yerine başkasını koyamıyorum. Kimseyle olmuyor ve onu unutamıyorum ne yapabilirim ya da derdimi konuşacak biri var mı cidden çok ihtiyacım var...

Selam. Ben 1 yıl 3 aylık sevgilimden ayrıldım. Onun yerine başkasını koyamıyorum. Kimseyle olmuyor ve onu unutamıyorum ne yapabilirim ya da derdimi konuşacak biri var mı cidden çok ihtiyacım var...
Canın sağolsun güzel kardeşim. Evet zor bir zamanlar iyi ki varsın dediğin birisini yabancı olarak kabul etmek. Ama bu zorluk seni geliştirecek ve hayata daha da iyi hazırlayacak. Hiç bir uzun atlamacı gerilmeden uzun atlayamaz. Hayatta böyle gerilmeler illa ki olacak. Şimdilik hobilerinle ilgilen.

Hocam ondan önce nasılsa o şekile dönmeye çalışın onu düşünmeyin biliyorum çoğu şey onu aklınıza getirecek ama emin olun belirli bir zaman sonra ufak bir tebbesümle hatırlayacağınız bir durum olacak bu.

5 yıllık ilişkim bittiğinde bende aynı şeyleri düşünüyordum. Hatta bu ilişkinin son aylarında artık ciddi ciddi evlilik düşünüyorduk (Daha doğrusu ben ciddi düşünüyormuşum) Geçmez sanıyorsun, geçiyor emin ol. Sadece tek tavsiyem hiçbir şeyi içinde tutma. İçinde tuttuğun hep daha fazla dert olur. Güvendiğin sevdiğin bir kişiye içini dök, rahatlayacaksın. Sonrası su akar yolunu bulur :)

Benzer şeyi 10. sınıfta yaşadım. Sonuç: hala geçmedi 😄. Bol şans dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı