Aşk acısı nasıl ve kaç günde geçer?

Toprak Işıl

Picopat
Daha fazla  
Sevgilimden ayrıldım bugün. Tamamen benim hatam hep kendi yüzümden oldu. Şu ana kadar başıma ne geldiyse hep kendi yüzümden geldi kimseyi suçlayamıyorum. Çok pişmanım kız beni defalarca affetmesine rağmen ben akıllanmadım hep aynı şeyleri tekrarladım. Kızı gerçekten çok seviyordum hiçbir kıza öyle aşık olmamıştım. Hala da seviyorum ama ayrıldık işte. Neyse kıza olan sevgim de pişmanlıklarım nasıl geçecek ve kaç günde geçecek?

Geçmez ağam, çok zor. Geçse bile ara sıra anımsarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu müziği dinle. Tam bu durumu özetleyen müzik sanırım.

Geçmez ağam, çok zor. Geçse bile ara sıra anımsarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu müziği dinle. Tam bu durumu özetleyen müzik sanırım.
Dinliyorum hocam. Biliyorum bu parçayı çok iyi.

@Toprak Işıl, anlıyorum hocam. Dediğim gibi her şey gelip geçicidir. Bu videoyu izlemeni öneririm, sabah izlemiştim ben de. Çok etkilemişti beni.

@Toprak Işıl, anlıyorum hocam. Dediğim gibi her şey gelip geçicidir. Bu videoyu izlemeni öneririm, sabah izlemiştim ben de. Çok etkilemişti beni.

Birazdan izleyeceğim hocam.

Geri
Yukarı