Aşk konuları

Teknoloji forumunda aşk konularının olmaması gerektiği fikrine katılıyor musunuz ?

• Katılıyorum

Oy: 55 50,0%
  • Katılmıyorum

Oy: 55 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    110

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Burası sosyal evet burası sorunların çözülmeye çalışıldığı bir yer evet ama teknolojik sorunların. Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın. Bizim milletimizde bir psikolog olmuş herkes tavsiye vermeye çalışıyor. Verdikçe tutuyor verdikçe tutuyor teknoloji forumu oluyor 'kızlar soruyor'.bu teknoloji dışında açtığım ilk ve son konu olması dileğiyle. Sizin görüşleriniz nedir sosyal üyeleri?

Burası sosyal evet burası sorunların çözülmeye çalışıldığı bir yer evet ama teknolojik sorunların. Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın. Bizim milletimizde bir psikolog olmuş herkes tavsiye vermeye çalışıyor. Verdikçe tutuyor verdikçe tutuyor teknoloji forumu oluyor 'kızlar soruyor'.bu teknoloji dışında açtığım ilk ve son konu olması dileğiyle. Sizin görüşleriniz nedir sosyal üyeleri?

Olmasın şu iğrenç lise aşkı mevzuları adam gelmiş sevdiğim kıza nasıl açılırım diye konu açıyor bune ya kaldırsınlar gerçekten.

Hocam bir çete savaşı başlattınız.

Katılmıyorum. Başkası adına utanma limitimi bazen bu şekilde dolduruyorum. Hadi ergenliktir diyorum ama bazı konular beni cidden geriyor be arkadaş.

Bazen katılıyorum bazen katılmıyorum.
Mesela gidip nasıl açılırım diye konu açarsa o konunun silinmesi gerek bence.
Ama arkadaş tutulmuş ve birilerine anlatma ihtiyacı duyduğunda ve kimsesi olmadığında inanın burada konu açmak rahatlatıyor.

Şahsen aşk konularından bende hoşnut olmuyorum ve açılmasını gereksiz buluyorum, @körbiginar hocamın da dediği gibi, kişinin şahsi halletmesi gereken şeyler bence bunlar. Fakat açıklamasındada yazdığı gibi "Teknoloji dışındaki serbest kürsü" yani böyle bir olanak sağlanmış ve kullanmak üyenin en doğal hakkı.

Ayrıyeten konu açacak üyelere tavsiye, göz göze geldiğiniz her kız için tribe girip aşık mı acaba diye konu açmayın veya kendinizi sorgulamayın. Seviyorsa belli eder zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı