Sürekli açılan aşk ve sevgili konuları

Cruslan

Kilopat
Katılım
6 Temmuz 2018
Mesajlar
7.751
Makaleler
18
Çözümler
61
Yer
MB - F1 W12 E
Forumda son üç aydır bu tarz konular açılmakta. Üyeler bir kıza nasıl açılacağını, ikisi arasında nasıl bir durum olduğunu sorup durmakta. Bu forum bir teknoloji forumu ve burada teknoloji ile ilgili konular konuşulur. Sadece teknoloji değil sohbet edilir, mizah yapılır, tartışılır(iyi anlamda), incelemeler olur, bilgi alışverişi yapılır vs. fakat son zamanlarda aşk ve ikili ilişkiler konusunda çok fazla konu açılmakta. Ben bu konuların bu forumda açılmaması gerektiği kanaatindeyim. Bu konuları tartışırken iki tarafı da tanımıyoruz ve yüzlerini bir kez bile görmedik. Bu nedenle bu konular hakkında konuşmanın ve tavsiye vermenin doğru olmadığını düşünüyorum. Bunun yanı sıra forumun itibarını düşürmekte, forumu vizyonundan uzaklaştırmakta ve forumu kirlettiğini düşünüyorum. Burası bir tanışma sitesi değil. Bence bunun için ayrı bir başlık açılmalı veya yasaklanmalı. Siz ne düşünüyorsunuz?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

akınTD

Centipat
Katılım
12 Ocak 2020
Mesajlar
19
Ilişki hakkında öneri istense söylediklerinin haklılık payı olduğunu düşünüyorum. Fakat bir insan başka bir insana açılamadığını, arkadaşı olmadığını birilerine anlatmaya çalışıyorsa, bu kişi için kendisiyle olan bir problem olduğunu düşünüyorum ve bu tür konuların açılmasında bir sakınca görmüyorum.
 

Mithat Berhan

Terapat
Sosyal Tayfı
Katılım
11 Eylül 2017
Mesajlar
19.072
Makaleler
34
Çözümler
162
Bazen en ufak şeyde bile fikir almak için konu açılabilir onda sıkıntı yok ve burası Sosyal yani her türlü konuda yardımcı olunabilir.


Ama bu tarz konular genellikle okul döneminde daha çok açılıyor.
 

yika38

Gigapat
Katılım
17 Eylül 2017
Mesajlar
5.876
Makaleler
11
Çözümler
155
Yer
Kayseri
Zaten ayrı bir başlık var: Konu Dışı. Bu bölüm, teknoloji harici açılan ve ayrı bir başlığı olmayan her türlü konunun bölümü. Aşk ve ilişki konuları da buna dahil. Açılmasında da bir sıkıntı yok bence.

Konu Dışı bölümüne açılan konular zaten ana sayfada "Yeni konular" bölümünde görülmüyor.

Ayrıca buraya teknoloji forumu denmesini doğru bulmuyorum. Ağırlıklı teknoloji konuşuluyor ama sadece teknoloji değil. Buranın ikinci el, sağlık, spor, alışveriş, hobi gibi çeşitli bölümleri de var.
 

FIRAT Ç

Hectopat
Katılım
7 Şubat 2019
Mesajlar
3.197
Makaleler
2
Çözümler
7
Yer
İstanbul
Okullar kapandı ya sayıları iyice arttı. Bize ne sizin aşkınızdan meşkinizden?
Daha ergenlik çağıdalar kan deli akıyor tabii. Sanki o kızla ileride evlenip çoluk çocuk sahibi olacak. Bunlar geçiçi şeyler çok fazla takıyorlar böyle olayları. Ben gittim açıldım kızdan da kocaman bir friendzone yedim ama iyiki de yemişim. Hiç açılamayıp pişman olmaktansa açılıp reddedilmek daha iyi ve o kız gerçekten çok değişmiş şimdilerde görüyorum. İyi ki reddetmiş diyorum. Önümüzde daha 10'larca yıl var daha kaç tane kız göreceğiz, her gördükleri kızla evleneceğini sanıyorlar. Ondan sonra ''Ben dertliyim'' diyip sigaraya başlıyorlar ahmaklar. He kolu olmayan, doğuştan kör olan, doğuştan bacağı olmayan kişinin derdi dert değil ama senin kızdan red yemen çok büyük bir dert.
 

Yeni konular

Yukarı