Sürekli açılan aşk ve sevgili konuları

1453 Fetih

Kilopat
Katılım
2 Ekim 2014
Mesajlar
1.200
Makaleler
3
Yer
Aydın
Açılmasında bir sakınca görmüyorum ama aynı konu hep açılmaması daha iyi olur. Bir konu açılır ve aynı sorunu yaşayan o açılan konuya bakarak fikir edinebilir.
 

emiirhans

Hectopat
Katılım
3 Mart 2019
Mesajlar
1.595
Makaleler
2
Çözümler
2
Forumda son üç aydır bu tarz konular açılmakta. Üyeler bir kıza nasıl açılacağını, ikisi arasında nasıl bir durum olduğunu sorup durmakta. Bu forum bir teknoloji forumu ve burada teknoloji ile ilgili konular konuşulur. Sadece teknoloji değil sohbet edilir, mizah yapılır, tartışılır(iyi anlamda), incelemeler olur, bilgi alışverişi yapılır vs. fakat son zamanlarda aşk ve ikili ilişkiler konusunda çok fazla konu açılmakta. Ben bu konuların bu forumda açılmaması gerektiği kanaatindeyim. Bu konuları tartışırken iki tarafı da tanımıyoruz ve yüzlerini bir kez bile görmedik. Bu nedenle bu konular hakkında konuşmanın ve tavsiye vermenin doğru olmadığını düşünüyorum. Bunun yanı sıra forumun itibarını düşürmekte, forumu vizyonundan uzaklaştırmakta ve forumu kirlettiğini düşünüyorum. Burası bir tanışma sitesi değil. Bence bunun için ayrı bir başlık açılmalı veya yasaklanmalı. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bir aralar az az böyle ayda bir bile çıkmıyordu o zamanlar çok iyiydi böyle arada bu konuları görmek, yeri geliyordu gülüyorduk falan ama bencede biraz suyu çıktı artık.
 
Yukarı