Aşk konuları

Teknoloji forumunda aşk konularının olmaması gerektiği fikrine katılıyor musunuz ?

• Katılıyorum

Oy: 55 50,0%
  • Katılmıyorum

Oy: 55 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    110
Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın

1635396214335.png

Konu Dışı kategorisi var zaten. Ayrı siteye ne gerek var? Ayrıca arkadaş bu Konu Dışı kategorisindeki konular ana sayfada da çıkmıyor, derdiniz ne? Onu anlayamıyorum.

Burası sosyal evet burası sorunların çözülmeye çalışıldığı bir yer evet ama teknolojik sorunların. Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın. Bizim milletimizde bir psikolog olmuş herkes tavsiye vermeye çalışıyor. Verdikçe tutuyor verdikçe tutuyor teknoloji forumu oluyor 'kızlar soruyor'.bu teknoloji dışında açtığım ilk ve son konu olması dileğiyle. Sizin görüşleriniz nedir sosyal üyeleri?

KızlarSoruyor'a çevirdikleri doğru. Günde bir sürü bu tip konular ben de görüyorum. Ancak böyle konu açanlar daha çok liseliler. Ben görmezden geliyorum. Sen de öyle yap bence. Bazen yeter artık ne bitmez kız derdiniz varmış diyesin gelir ama yapacak bir şeyin olmaz. Yönetici değilsin yasaklayamazsın. O yüzden bazı konuları görmezden gelmek gerek. Aşk konularını da geçtim, kızların egolarından, ne isterler, nasıl giyinmelerine vesaire kadar giriliyor. Bazen sınır geçiliyor. Bu kadar izin verilmemeli ama ergenlik işte ve forumda oldukça fazla.

Artık fazla açıldığı için istemiyorum bir de okullar açıldıktan sonra abuk subuk kız konuları çoğaldı.

Burası sosyal evet burası sorunların çözülmeye çalışıldığı bir yer evet ama teknolojik sorunların. Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın. Bizim milletimizde bir psikolog olmuş herkes tavsiye vermeye çalışıyor. Verdikçe tutuyor verdikçe tutuyor teknoloji forumu oluyor 'kızlar soruyor'.bu teknoloji dışında açtığım ilk ve son konu olması dileğiyle. Sizin görüşleriniz nedir sosyal üyeleri?
Katılmıyorum, kurallara uyduğu sürece isteyen istediği konuyu açar.

Yeni konular

Geri
Yukarı