Askerde hangi telefon kullanılabilir?

Bu telefon 88₺ ve işini fazlasıyla görür. Pahalı şeyler götürme araklarlar. Hatta yanında fazla para da olmasın. :D
Mp3 ve radyo açsın yeter bir de kaçak olmasın.
Kayıtlı telefonum bile şu anda kapalı klon IMEI.
B310 a IMEI atılabiliyor.
Benim bildiğim kamerasız olmalı. Ayrıca AskerCell olayı var bir de. Bence hiç uğraşma al bir BlackBerry 8700G çok efsane bir şey.
Onu bulabileceğimi sanmıyorum ama hayatımda gördüğüm en iyi tele
IMG_20190412_020843.jpg
fonu buldum.

Son düzenleme:
Mp3 ve radyo açsın yeter bir de kaçak olmasın.
Kayıtlı telefonum bile şu anda kapalı klon IMEI.
B310 a IMEI atılabiliyor.

Onu bulabileceğimi sanmıyorum ama hayatımda gördüğüm en iyi teleEki Görüntüle 384974fonu buldum.
Bence küçük 😂 Bende ağustos celbinde gideceğim Allah izin verirse. S10 alacağım yakında ama telefon politikasını araştırıyorum onu sokabilirsen helal olsun :) Ben acemilikte imei değişmeyen hafıza kartlı bir telefon bulup devamında s10 ve kendi hattımla devam edeceğim

Anlamadiğim bişey var millet askerde tiktok çekiyo. Olay şu acemi birliğinde tuşlu olarak kullan. Acemi birlik bitince' de rahat telefon sokabilirsin.

Çoğunlukla kullanılabiliyor. Uzman çavuşlar size der zaten kimsenin(koğuş arkadaşı da dahil) gözüne sokacak şekilde kullanmayın. Kimin kimi şikayet ettiği belli olmuyor çünkü. Kritik yerler dışında çok sıkı bir uygulama olayı yok aslında. İlk iki ay unutun telefonu tuşlu kullanırsınız 3. ay yolu yordamı öğrenip siz de içeri alırsınız. Çok takmayın kafaya.😉 Bu arada yakalanırsa ceza olayı kesinlikle var haberiniz olsun. Asker hattı dışında bir hat kullanmak 1 hafta uzatma demek. Telefon 1 haftadan başlar. Üst savunmanızı yazdıracak komutanın insafına kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı