Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
2 yıldır Samsung S7 kullanıyorum. Şuanda performans ve pil ömrü olarak telefondan acayip memnunum ve 1-2 sene daha kullanmayı planlıyorum.

@Fragger 5 senedir General Mobile Discovery kullanıyorum. 2013'te ilk çıktığında almıştım. Açıkçası telefonun inceliği ve küçük olması hala hoşuma gidiyor. Ancak 1 GB RAM'e ve 16 GB depolama alanına sahip olduğu için artık yetersiz gelmeye başladı.

RAM yetersizliğinden dolayı sosyal medya uygulamaları, mail uygulaması vs. arka planda çalışamadığı için bildirimler gelmiyor, bildirim gelmesini istediğin uygulamaya girmen gerekiyor.

En son eylül 2015'de güncelleme geldi telefona. Telefon hala akıcı ancak zaman zaman kasmalar donmalar oluyor, hatta android sistem çöküyor vs.

Kısaca alacağın telefon ileriye dönük bir telefon olmalı. Bu zamanda 2-3 GB RAM'e sahip telefon almak yerine 6 GB RAM'i olan android telefonlar var onlara yönelebilirsin. Yeni nesil telefonlarda Her ne kadar RAM ve işlemci 5 yıl sonra da iyi durumda olsada batarya teknolojisi gelişmediği için şarj sıkıntısı her telefonda olacak. Bir de sürekli güncelleme desteği veren markalara yönelirsen daha iyi olur. Sırf sürekli güncelleme aldığı için Apple tarafına kayasım var bu aralar :neo:
Bence Xiaomi tam sana göre.

3 yılı aşkın bir süredir iPhone 5 kullanıyorum. Memnun değilim, Samsung Note 9'u çıkardıktan sonra yeni telefonuma karar vereceğim. Kesinlikle bir daha iPhone almam!

Önceden :
0006532_samsung-galaxy-s7-edge-sm-g935f-32gb-silver-titanium_420.jpeg

Şu an:
samsung-guru-music-b-310e-blue.jpg

İstediğim:
samsung-galaxy-note-fe-1.20171130002503.jpg

Kısaca Samsung adamdır.
Seri üzgün... :cry:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı