Askerliği yaparken çürük raporu alınır mı?

barisjk7

Hectopat
Arkadaşlar şu anda usta birliğinde ankaradayım 1 ay geçti ama gerçekten çok ama çok bunaldım iyi değilim saçlarım dökülüyor. Çürük alıp gitmek istiyorum idrar tutamama hastalığı başladı bende utanıyorum bundan dolayı bundan dolayı çürük verirler mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İdrar tutamama, prostat veya diyabetle ilgili olabiliyor. Eğer prostat ile ilgili sıkıntınız varsa çürük raporu alabilirsiniz. Şeker hastalığında ise Tip 1 diyabetiniz varsa askerlikten muaf olabilirsiniz.

İdrar tutamama, prostat veya diyabetle ilgili olabiliyor. Eğer prostat ile ilgili sıkıntınız varsa çürük raporu alabilirsiniz. Şeker hastalığında ise tip 1 diyabetiniz varsa askerlikten muaf olabilirsiniz.

Peki bu raporun bana sivil hayattaki zararı nasıl olur işe girmek istediğimde filan.

Peki bu raporun bana sivil hayattaki zararı nasıl olur işe girmek istediğimde filan.
İşe alım sürecinde bazı sektörlerde diyabeti olanları tercih etmeyebiliyorlar. Prostat konusundaki işe alım süreci ile ilgili bilgim yok maalesef. Yani sözün kısası işe girme konusunda sıkıntı oluşturabilir. Ancak gerçekten sıkıntın varsa almaktan çekinme, önemli bir durum.

İdrar tutamama, prostat veya diyabetle ilgili olabiliyor. Eğer prostat ile ilgili sıkıntınız varsa çürük raporu alabilirsiniz. Şeker hastalığında ise Tip 1 diyabetiniz varsa askerlikten muaf olabilirsiniz.

Tip-1'in yanında Tip-2 Diyabet hastaları da askerlikten muaf oluyor erteleme olmaksızın hem de. Kendim 8 senedir Tip-2 Diyabet hastasıyım ve geçen sene çürük raporu aldım ağızdan ilaç kullanmama rağmen yollamadılar.

Ankara'nın neresi? Kazan, etimesgut? Varikosel'in varsa yırtma şansın olabilir. Ankara kazan'da isen havacıysan, işini kolaylaştırabilirim.

Ankara'nın neresi? Kazan, Etimesgut? Varikosel'in varsa yırtma şansın olabilir. Ankara Kazan'da isen havacıysan, işini kolaylaştırabilirim.

Ankara merkezdeyim havacılığın bitişiği deniz kuvvetleri.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Ankara'nın neresi? Kazan, etimesgut? Varikosel'in varsa yırtma şansın olabilir. Ankara kazan'da isen havacıysan, işini kolaylaştırabilirim.
Çankaya'dayım pazartesi sevk aldım hastahaneye

Ankara merkezdeyim havacılığın bitişiği deniz kuvvetleri.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Çankaya'dayım pazartesi sevk aldım hastahaneye
Kahramankazan, meydan komutanlığında olsaydınız, yardımcı olurdum. Subayların numarası vardı, işini halletirebilirdim. Diğer birliklerde maalesef tanıdık yok. Yüksek ihtimalle gataya sevk edecekler. Varikosel'in varsa şayet sürekli viziteye çık, ayakta duramadığını belirt.

"Şurdaysan yardımcı olayım, şurdaysan subay tanıdıklarım var" falan, noluyor arkadaşlar? Hani sözde torpile, üç kağıta, alavere dalavereye karşıydı herkes? Çürük almasını gerektirecek bir rahatsızlığı varsa, gider, heyet önünde muayene olur, yollarlar.

Yok öyle psikolojim bozuldu falan. Milyonlarca genç, aylarca askerlik yaptı, ne şartlarda. Alt tarafı yaptığınız yapacağınız 6 ay, ondanda yırtma peşindesiniz.
Ama lafa geldi mi hükümet falan filan eleştirmeyi bilirsiniz. Önce kendi ahlakını gözden geçirsin herkes.

Yeni konular

Geri
Yukarı