Çürük raporu alınabilir mi?

Bence kaşınmayın bir bakmışsın 3 ay sonra askere almışlar😁
Sizinki gibi durumlarda nasıl sonuçlanır bilmiyorum ama doktorlar askerdeyken hallolur düşüncesiyle pek çürük vermiyorlar. Askerliğimi yaptığım sırada bunu nasıl askere almışlar dediğim çok kişi olmuştu. Onlarda çürük alana kadar askerliği bitirdiler 🤣 Dipnot olarak geçeyim askere gittiyseniz çürük almak için uğraşmayın bir şekilde bitirin gelin. Aksi halde göz önünde, akılda kalan biri olursunuz ve bunu isteyeceğinizi sanmam.
Evet hocam kaş yaparken göz çıkarmanın manası yok:)) usul usul 2027'yi bekleyelim:))))

Hocam 100 erkeğin 6 ay bir arada kaldığı ortamda nasıl hikayeler duyabilirim:)) hikaye duymaya da gerek yok, böyle bir şeyi istememek gayet makul bence.

500 erkeğin bir arada kaldığı ortamda 6 ay askerlik yaptım ve emin ol hiçbir şey olmadı sizin duyduklarınız uydurmadan ibarettir artık askerlik büyüklerimizin anlattığı askerlik gibi değil.

500 erkeğin bir arada kaldığı ortamda 6 ay askerlik yaptım ve emin ol hiçbir şey olmadı sizin duyduklarınız uydurmadan ibarettir artık askerlik büyüklerimizin anlattığı askerlik gibi değil.
Eyvallah hocam doğrudur, ben de bir şey olacağını sanmıyorum zaten. Sadece olayın kendisi direkt pek aklıma yatmıyor diyelim.

Not olarak da şunu da ekleyeyim:

1. Bende askere gitmeye korkuyordum ancak yapacak bir şey yok deyip gittim ve korkulacak bir şeyin olmadığını anladım.

Geri
Yukarı