Aslımlar Yulaf Ezmesi: Uzak Durun

Lifalif'in keyfi fiyat artışından sonra bende bir kaç marka denedim. Yanlış hatırlamıyorsam Aslımlar yulaf ezmesini kullanırken yulafın üzerinde ki tozu elek yardımıyla alıyordum. Tozunu aldıktan sonra sütle karıştırıp yerken acı tadı azalıyordu :). Pandemi sürecinden önce spor salonuna giderken aşağıdaki üründen 5 Kg kadar sipariş etmiştim. Tadı acı değil, Lifalif'e göre biraz daha sert. Lifalif'den sonra aldığım en iyi yulaf ezmesi olabilir. Denemek için 1 Kg sipariş edip kullanabilirsiniz @Silinen üye

381823cd-dfc0-474e-86a1-144676f3ba6b.jpg

Basit bir yulaf ezmesini 12 TL'ye satan Eti'ye ne demeli?

Tamam Lifalif güzel ancak yulaf ezmesi bu lan, en fazla masrafı ne kadar olabilir ki? diye sormadan edemiyor insan...
1,5 sene önce paketini 5,75 TL'ye alıyordum. Popüler olunca hemen fiyat yükseltmeye başladılar. Ben başka anlam çıkaramıyorum bu fiyattan.

Yorumunuzda kısmen haklısınız ama son 2 senede çiftçinin maliyetleri de çok fazla arttı bunu göz ardı etmemek gerekir.
Muadillerinin fiyatına göre gereğinden fazla arttığını gördüm ben. Zaten Eti'nin Instagram'da Lifalif reklamlarının yorumlara bakarsanız herkes bu durumdan şikayetçi.

Yorumunuzda kısmen haklısınız ama son 2 senede çiftçinin maliyetleri de çok fazla arttı bunu göz ardı etmemek gerekir.
Bunu değerlendirmeye alsak bile 12 TL her halükarda çok fazla oluyor. Tahıl bu, sokağa eksen yetişir neredeyse...

Maalesef ülkemizde sağlıklı beslenmeyi geçtim, normal beslenmek bile çok pahalı...

Muadillerinin fiyatına göre gereğinden fazla arttığını gördüm ben. Zaten Eti'nin Instagram'da Lifalif reklamlarının yorumlara bakarsanız herkes bu durumdan şikayetçi.
Bunu değerlendirmeye alsak bile 12 TL her halükarda çok fazla oluyor. Tahıl bu, sokağa eksen yetişir neredeyse...

Maalesef ülkemizde sağlıklı beslenmeyi geçtim, normal beslenmek bile çok pahalı...
Bende haklı olduğunuzu belirttim zaten o zaman insanlar şikayet etmeyi bırakıp yemeyi bırakırsa fiyatları zaten olması gereken seviyeye düşüreceklerdir.
Arz-Talep meselesi.

Acıyı severler, dendiği kadar kötüyse işkenceyi değil. :D

Çok acı değildir umarım. Kendim hiçbir markayı denemedim.
Adana’da oturuyorum, normalde hiç acı sevmem annem acı biber almış kahvaltıya doğramış, bir tane alayım dedim almaz olaydım🤯, hayatım kaydı resmen yarım saat kendime gelemedim, nefes alamadım, dudaklarım koyu kırmızı oldu🥵, 45 dakika sonra çok şükür tamamen geçti ama o 45 dakika tam bir işlence gibi geçti😭 gözümden yaş gelmişti yutarken😭

Yeni konular

Geri
Yukarı