Asosyal kime denir?

Asosyal olduğunu seçtiyse evet ben şahsen çok mutluyum ve emin olun buralara hep çalışmayan asosyallerden bir iş görülüyor mesela örnek.

Enes batur asosyaldi dışlanan zorbalık gören bir çocuktu kendini sanala koydu ve şu an onu dışlayanlar onu arıyor.

Asosyallik kötü değildir kişi eğer memnunsa yanlış bilgilendirme yapmayın.

Asosyal evden dışarı çıkmayan, kızlarla konuşmaya utanan, dışarıda arkadaşlık ilişkileri olmayan, sanala bağlananlara denir.

Ve son olarak asosyallik kötü bir şey değildir. Ben gerçekte hayatta edinemediğim arkadaşları sanalda buldum.

Arkadaşa katılıyorum. Asosyal olmak kötü değil. Yalnız çok evde oturunca doğal olarak vücuda oksijen girmeyince ister istemez şahsen ben daralıyorum. Açık hava oksijen beni rahatlatan bir yön. Ben yürüyüş yapmayı da şahsen seven biriyim. Normal de eve bağlanmayı PC başında olmak hoşuma gidiyor. Dışarı çıktım mı içeri girmek zor oluyor. Başka sorun yok.:D

Asosyal olduğunu seçtiyse evet ben şahsen çok mutluyum ve emin olun buralara hep çalışmayan asosyallerden bir iş görülüyor mesela örnek.

Enes batur asosyaldi dışlanan zorbalık gören bir çocuktu kendini sanala koydu ve şu an onu dışlayanlar onu arıyor.

Asosyallik kötü değildir kişi eğer memnunsa yanlış bilgilendirme yapmayın.
Evet katılıyorum.

Asosyallik kötü bir şey değil derken? İnsan sosyal bir varlıktır, insanın sosyalleşmesi onun yapısında vardır,sanal/gerçek fark etmez. Asosyal olarak bir insan belirli bir süre mutlu olabilir. Bir süre sonra etrafına bakarak sevgilisi veya yakın arkadaşları olmadığını görünce iş depresyona kadar gidebilir. Kendimizi kandırmayalım lütfen, bazenleri her şeyden,herkesten uzaklaşmak isteyebiliriz ama bunu bir yaşam standardı yapmamalıyız. İyi forumlar herkese.

İntrovert de olabilirsiniz. Sosyalleşme ile alakalı probleminiz yok ama yalnız kalmaktan mutlu oluyor da olabilirsiniz. Direkt asosyalliğe bağlamamak veya bunu aşağılama olarak almamak lazım. Çekingenlik ile içe dönüklük, içe kapanıklık, introvert karıştırılıyor çoğu zaman.

Asosyallik kötü bir şey değil derken? İnsan sosyal bir varlıktır, insanın sosyalleşmesi onun yapısında vardır,sanal/gerçek fark etmez. Asosyal olarak bir insan belirli bir süre mutlu olabilir. Bir süre sonra etrafına bakarak sevgilisi veya yakın arkadaşları olmadığını görünce iş depresyona kadar gidebilir. Kendimizi kandırmayalım lütfen, bazen her şeyden, herkesten uzaklaşmak isteyebiliriz ama bunu bir yaşam standardı yapmamalıyız. İyi sosyaller herkese.

Bende bir etkisi olmuyor açıkçası ben halimden memnunum tekrardan söylüyorum kişi memnunsa asosyallik kötü bir şey değildir bana kalırsa mükemmel bir şey.

Tercihen asosyal olmak bence arkadaşının olmamasına kılıf uydurmak gibi. Yanlızlığı sevmek vs. sonuçta insan sosyal bir canlı.

Canlıda belki o kişi istemiyor zorla mı?

Geri
Yukarı