Asperger tedavi olunmaz ise ne olur?

8-9 yasinda bile ergenlige giren var sadece bundan ibaret sizin olay.Marjinal mi olmaya çalışıyorsunuz anlamadım ki.
8 yaşında ergenlik nedir be hocam? Ben 12 yaşında daha ergenliğe girmedim.

İnsanlar sana hala bir şeyin açıklamasını yaptığı halde, aynı şeyi tekrar edip duruyorsun, bu zeka geriliği olduğuna delalet ediyor olabilir.
Bunu duymak üzücü...

8-9 yasinda bile ergenlige giren var sadece bundan ibaret sizin olay.Marjinal mi olmaya çalışıyorsunuz anlamadım ki.
Asperger Sendromu Nedir? Asperger Sendromu Nasıl Tedavi Edilir? Şu sitedeki düzgünmüdür? öyleyse Kesin aspergerim.

Ergenlige girmediniz demek? Anliyorum hocam.Ama o site cok guvenilir degil gibi geldi bana bir falciya falan baktirmak en iyisi.
Bu site yalansa falcı 10 kat yalan :D

Ergenlige girmediniz demek? Anliyorum hocam.Ama o site cok guvenilir degil gibi geldi bana bir falciya falan baktirmak en iyisi.
O Halde güvenilir bildiğiniz bir kaynak atın kontrol edeyim en azından yarısı yalan olsada.

Bir de asperger sendromunun tedavisi yok diye biliyorum, sadece anksiyete, obsesif-kompulsif bozukluk ve hebefreni tedavisinde kullanilan ilaclarla etkisi biraz daha azaltilabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı