Aspergere iyi gelecek şeyler nelerdir?

I Am Bunny.exe

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Küçük kodlama işlemleri ve editörlük.
Aspergere iyi gelecek şeyler nelerdir? Asperger sendormum var ve ne yazıkki çok zorluk çekiyorum sosyal açıdan ve depresyonu gidermesi açısından iyi gelecek şeyler sizce nelerdir?

Seni mutlu eden hobiler ve ilgi alanları edinmek, stresi azaltabilir ve zihinsel sağlığına iyi gelebilir.

Kendini olduğun gibi kabul etme ve kendi iç dünyanıza daha olumlu bir yaklaşım geliştirmek, duygusal sağlık açısından önemlidir.

Seni mutlu eden hobiler ve ilgi alanları edinmek, stresi azaltabilir ve zihinsel sağlığına iyi gelebilir.

Kendini olduğun gibi kabul etme ve kendi iç dünyanıza daha olumlu bir yaklaşım geliştirmek, duygusal sağlık açısından önemlidir.
Beni mutlu edebilecek şeylere pek elim yetmiyor mesela kodlamayla meşgul olmak. Ama bilgisayarım zayıf diyelimki 2 hobim varsa 2 hobiden 1 ni yapamıyorum.

Beni mutlu edebilecek şeylere pek elim yetmiyor mesela kodlamayla meşgul olmak. Ama bilgisayarım zayıf diyelimki 2 hobim varsa 2 hobiden 1 ni yapamıyorum.
Şuan mevsim yaz ama sonbahar için harika bir tavsiye veriyorum. Sabah evden çık akşama kadar yürüyerek gez. Hiç görmediğin yerlere git. Parklarda otur dinlen. Yanınada bir kitap al. Yürürken müzikte dinledin mi bağılısı olursun.

Kendine yeni yeni alanlar bulmaya çalış herkesin bir yönde yeteneği vardır muhakkak.
Genel yeteneğim elektronik şeylerle uğraşarak onları tamir etmek ki yapıyorumda zaten.Kodlamayla meşgul olmak onuda severim hafiften pythonla falan yapıyorum yapabileceğimin en iyisi çünki. Dediğim gibi en azından elimin yetdiğini yapıyorum.

Şuan mevsim yaz ama sonbahar için harika bir tavsiye veriyorum. Sabah evden çık akşama kadar yürüyerek gez. Hiç görmediğin yerlere git. Parklarda otur dinlen. Yanınada bir kitap al. Yürürken müzikte dinledin mi bağılısı olursun.
Sabah yapamam malesefki Ailem izin vermez ama akşama yakın zamanlarda mükemmel olabilir bence ailem o zamanlarda izin veriyor dışarı çıkmama kitap alırım Azerbaycanda ucuz oturup okurum bence tavsiyeniz için teşekkürler :) sevdim bunu.

Peki evde ne yapabilirim genelde evde olurum.

Son düzenleme:
Bende de yaygın gelişimsel bozukluk var. Tedavisi var mı bilmiyorum. Çocukluktan beri PC oyunlarını severim. Kod yazmayı ve oyun yapabilecek kapasitede biri olmayı isterdim ama zekam yetmiyor. Senin gibi elektronikten de anlamıyorum. Fırsat buldukça sevdiğin şeyleri yapmaya çalış.

Bende de yaygın gelişimsel bozukluk var. Tedavisi var mı bilmiyorum. Çocukluktan beri PC oyunlarını severim. Kod yazmayı ve oyun yapabilecek kapasitede biri olmayı isterdim ama zekam yetmiyor. Senin gibi elektronikten de anlamıyorum. Fırsat buldukça sevdiğin şeyleri yapmaya çalış.
Otizmmidir?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı