ASRock A320M BIOS nasıl güncellenir?

Kadir tamir

Decapat
Arkadaşlar benim ASRock A320M HDVR4 bir anakartım var. BIOS güncellemesi yapmak istiyorum fakat markanın sayfasında download ve BIOS olarak 2 ayrı seçenek var. Şimdi farklı ve yanlış bir şey de yüklemek istemiyorum, hangisini yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevineceğim.

En üsttekini, yani 4.00 versiyonunu indireceksiniz. Güncelleme rehberi:

Türkçe anlatım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazen bazı anakartların BIOS'ları sırayla güncelleme gerektirebiliyor. Güncelleme yaparken böyle bir uyarı var mı bir kontrol et istersen %90 yoktur ama oladabilir.

Flash bellek, harici disk, fat, fat32, hafıza kartı dahil olmak üzere her şeyi denedim. Bios dosylarını görmüyor instant flash kısmı. Asrock restart to UEFI yükledim, onunla başlattım, yine olmadı. Ne yapmak lazım? Teşekkürler.

Hata bu. Internet bağladım, o da olmadı.

Dosya Ekleri

• 16616013158443446444612051998558.jpg
    16616013158443446444612051998558.jpg
    179,5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
İnce hesaptan alınma sanırım, arkadaşımın. Anakart sitesinde, listede olmayan bir bios. Sürümü 1 küsur filandı sanırım. Sitede 2'den başlıyor. Efi komut isteminden afu bios ile filan da denedim. Orada da boyut uyuşmama sorunu verdi sanırım. Neyden olabilir, nasıl yapabilirim? Teşekkür ettim cevap için.

Hazır sistem mi kullanıyorsun? Şu an olan BIOS sürümü kaç? İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın bakalım.
Hazır sistemlerde yapılmıyor mu yoksa? Toplama gibi değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı