Assassin's Creed 2 oynanır mı?

Hamdi Alpbaş

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
RAM
6GB
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
Nvidia Gefore GTX1650
İşlemci
AMD Ryzen 5000 Series
Assassin's Creed 1'i yeni bitirdim. Hikayesini az çok beğendim ama oynanışı çok tekrar ediyordu. Assassin's Creed 2'nin güzel olduğunu duydum ancak hemen ardından oynasam bayar mıyım yoksa yeterince yenilik ve hikaye kalitesi var mı? Ara verip başka oyunlar mı oynamalıyım?

Dostum serisi hala devam eden, 16 yıllık bir oyun serisine 1. oyunla başlıyorsun ve başlamadan önce seri hakkında hiç yazı okumadın mı?

Sadece hikayesi için bile oynanır. Ardından direk 2 - Brotherhood - Revelations oynamak isteyeceksin.
Oynanış sıkmaz diyorsunuz yani hocam. Hikaye birinci önceliğim zaten.
Dostum serisi hala devam eden, 16 yıllık bir oyun serisine 1. oyunla başlıyorsun ve başlamadan önce seri hakkında hiç yazı okumadın mı?
Yazı okumaktan çok video izledim. İlk oyunun vasat olduğunu ve ikinci oyunun çok iyi olduğunu duydum. Ama şöyle bir şey var: İlk oyundan hemen sonra oynamadı ikinci oyunu oynayanlar. O yüzden ikinci oyun çok daha iyi olduğu için beğenmiş olabilirler. Benim demek istediğim oynanış temelde aynı olduğu için sıkar mı? Hemen ardından oynanırsa...

Asla dostum merak etme verdiğin paraya değecektir.
Hocam teşekkür ederim, kesinlikle sıkmadı. İlk 15 saati başından kalkamadım. Ne zaman bir boşluğum olsa oyuna açtım. Ancak son 4 saatinde hafif bayar gibi oldu tempo düşünce. 3 günde bitirdim. Fakat şimdi de aynı şeyi Brotherhood için düşünmeye başladım :D Acaba sıkar mı diye. Çünkü dediğim gibi AC2'nin son 4 saatinde hafiften baymaya başladım.

Araya bi ufak indie oyun girebilir bence. Bir zaman sonra aynı mekanikler insanı sıkabilir.

Assassin's Creed 1'i yeni bitirdim. Hikayesini az çok beğendim ama oynanışı çok tekrar ediyordu. Assassin's Creed 2'nin güzel olduğunu duydum ancak hemen ardından oynasam bayar mıyım yoksa yeterince yenilik ve hikaye kalitesi var mı? Ara verip başka oyunlar mı oynamalıyım?
Hocam niye oynanmasın? Bayacağınızı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı