Assassin's Creed II 2021'de alınır mı?

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, hepinize iyi akşamlar. Sorum başlıktaki gibi, AC 2 alınır mı? Yani 2010'da çıktığı için şüphelerim var. Sizin fikirleriniz nelerdir?

Grafikleri kötü ama AC oyunlarının en iyisidir benim gözümde. Hikayesi mükemmel, oynanış güzel, bir oyunda aranılan her özelliğe sahip. Kesinlikle al, pişman olmazsın.

Ubisoft geçen sene bedavaya vermişti ve oyunu bitirdim. Gayet güzel ve akıcı bir oyun. Senaryosu en iyi olan oyunlardan birisidir ama optimizasyon problemleri var. Ben sabit 60 FPS'de oynadım iyi bir bilgisayarımın olmasına rağmen. Yaz indirimlerinde falan 13 TL'ye iniyor, alınır.

Alınır neden alınmasın. Oynanış ve mekanik olarak hâlâ gideri var. Hikaye olarak zaten baya iyi. Günümüz AC oyunlarının çoğundan daha iyi hikaye örgüsü var.

Ubisoft geçen sene bedavaya vermişti ve oyunu bitirdim. Gayet güzel ve akıcı bir oyun. Senaryosu en iyi olan oyunlardan birisidir ama optimizasyon problemleri var. Ben sabit 60 FPS'de oynadım iyi bir bilgisayarımın olmasına rağmen. Yaz indirimlerinde falan 13 TL'ye iniyor, alınır.
Hocam optimizasyon sorununu çözmek için bir işlem uyguladınız mı?
Grafik takıntın varsa bu grafik modunu indirip oynarsın.
Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı