Assassin's Creed Mirage Epic Games'te zamlandı!

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'teki fiyat hatasına burun kıvıran arkadaşlara Steam'de 850 TL alma yolunda başarılar. Tabi Steam'de 850 TL olarak çıkarsa. Türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz. Platform seçme lüksünüz yok. Nerede ucuz oraya yerleş. Ben de isterim her oyun Steam'de olsun ama fiyat platformdan önce gelir. Bekleyin bakalım 329 TL'ye ne zaman düşecek? Oyun ne zaman çıkacak? Fiyatları umursamayan tayfa var onlara diyecek bir şey yok bu oyun 1200 TL olsa bile gider Steam'den alır. Sebep para derdi yok. Herkesin alım şartları ayni değil maalesef.
Bunu da buraya not düşeyim.

330TL fiyatından 849TL fiyatına yükseldi.

Assassin's Creed Mirage lüks sürüm 999TL fiyatına çıktı.

Alan Wake 2 ve Mirage tam zamanında alan ben iyi ki almışım.
Almakla iyi yapmışsınız hocam.

Bunu da buraya not düşeyim.

Almakla iyi yapmışsınız hocam.

Zamanında bende Steam diye tuturuyordum ancak son fiyat artışları ve platformlara arası fiyat farkları yüzünden artık ayrım yapmıyorum nerede ucuz oraya yerleş diyorum ve gidip alıyorum şu an alan wake 2 ve Mirage alarak 800TL karr geçtim diye düşünüyorum 800 TL farklı oyunlara verilip alınır iyi ki zamanında almışım.

İyi'ki Epic Games diye bir platfrom var Steam Epic artık fark etmiyor ucuzluk neredeyse oradan alıyorum devir tasarruf devri.

Aynı gün stalker 2 almıştım bakalım O'da ne zaman zam gelecek çünkü fiyatı aşırı ucuz diğer oyunlara göre en merak ettiğim oyunlardan biridir kendisi umarım kış gelmeden çıkar.

Geri
Yukarı