Epic Games'te Assassin's Creed Valhalla 175 TL

Değer fiyat da platform Epic Games olunca ister istemez bir tık uzaklaştım diyebilirim. Gerçi platform fark etmiyor. Her türlü Ubisoft Connect'e bağlanmak zorunda kalıyorsunuz. Oyunlarını kendi leş platformunda oynamak zorunda bırakan firmalara da sinir olmuyor değilim. Ubisoft Connect de en az Epic Games kadar çöptür.

Epic Games'ten almaya gerek yok. Voidu'dan alın.

Hatta Epic Games'te satılan standart versiyonun 13TL üstüne Complete Edition alabiliyorsunuz.

Basit dediğiniz indie oyunlar bile bundan daha fazla emek verilerek yapılıyor. En azından oynarken karşına farklı bölümler çıkıyor.
Bu çöpte her görev aynı.
Arkadaş bu oyun AC'ın bilmem kaçıncı oyunu. Farklı bir oyun istiyorsan farklı oyun alacaksın bu oyunu almayacaksın niye sürekli diğer oyunlarının aynısı diye yerden yere vuruyorsunuz.

Arkadaş bu oyun AC'ın bilmem kaçıncı oyunu. Farklı bir oyun istiyorsan farklı oyun alacaksın bu oyunu almayacaksın niye sürekli diğer oyunlarının aynısı diye yerden yere vuruyorsunuz.
Övecek miyiz her şeyiyle ayni diye? Bir şirket hiçbir şey katmıyorsa, çeşitlilik yoksa gömerim de yerden yere de vururum. Arkadaşa sonuna kadar hak veriyorum. Ayrıca bu oyun en son çıkan oyun ve eski oyunlarının yakınından bile geçemez. Şu oyun savunacağın en son AC oyunu olmalı. Eski oyunlarına benzese ben yine kabul edeceğim ya, originse odysseye benzese öpüp başıma koyarım. Oynadığım en leş ac oyunu. Daha da AC almadan önce fazla fazla düşünürüm zaten. Farklı oyun alalım ama hiç eleştirmeyelim Ac serisini. O da iyiymis.

Geri
Yukarı