@Jasoelys Anladim hocam eyvallah. Almayacağım o zaman, cyberpunk DLC mi alsam biraz daha koyup bunu mu alsam diye düşündüm de. Cyberpunk DLC alırım biraz da cebime kalır para. Cyberpunk DLC alınır mi sizce?

@Keremmss Cyberpunk getirdiği yeniliklerle yine satışlarda öne geçmeye başladı. Yeni DLC herkes tarafından gayet olumlu karşılanıyor. Bence AC ve Cyberpunk gibi iki seçeneğin varsa Cyberpunk seçmelisin. AC Mirage 15 saatlik bir ana hikayesi var zaten yan görevler ile 30 saat anca zorlarsın. Görevlerin pek keyif verdiğini söyleyemem.

@Jasoelys Anladim hocam yorumlarınız için teşekkür ederim. Cyberpunk DLC yorumları bayağı olumlu ve ben de ana oyunu çok seviyorum, bayıldım desem yeridir. Sadece 400 lira verilir mi diye düşünmüştüm ama vereceğim gibi duruyor. Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler.

"Klasik Ubisoft oyunu işte" deyip geçiyorum artık. Bu firmanın her serisinin yeni çıkan oyunu birbirinin kopyası olduğu ve genelde çok çok sıkıcı olduğu için pek umurumda değil. Hala bu oyun farklıymış ya diye kendini kandıran kardeşlerim. Sizler nasılsınız😀

Her Assassin's Creed oyununda ne oynayacağımızı neler yapacağımızı bilmek çok sıkıcı değil mi sizce de? İnsanlar kopya oyunlardan bıktı yapımcı bıkmadı bir türlü. Bakın daha oynamadan sıkıldım oyundan, adını duymak bile sıkıcı geliyor artık.

Her Assassin's Creed oyununda ne oynayacağımızı neler yapacağımızı bilmek çok sıkıcı değil mi sizce de? İnsanlar kopya oyunlardan bıktı yapımcı bıkmadı bir türlü. Bakın oynamadan sıkıldım oyundan, adını duymak bile sıkıcı geliyor.

Yapacak bir şey yok şu gram özen olmayan, aynı gereksiz sıkıcı 5 görevden haritaya 200 tane konulmasını, dandik ve sıkıcı iğrenç savaş mekaniklerinden insanlar memnun galiba çünkü satıyor. Bu sıkıcı oyunlar satıyor işte. Sattıkça Ubisoft yapacak bunun aynısını.

Yapacak bir şey yok şu gram özen olmayan, aynı gereksiz sıkıcı 5 görevden haritaya 200 tane konulmasını, dandik ve sıkıcı iğrenç savaş mekaniklerinden insanlar memnun galiba çünkü satıyor. Bu sıkıcı oyunlar satıyor işte. Sattıkça Ubisoft yapacak bunun aynısını.

Katılıyorum. Nasıl memnun olduklarını da anlamış değilim. Vuruş hissiyatı olmayan mekanikleri var hatta sürekli kılıç ya da hidden blade düşmanlara girmiyor bildiğin hava da grafiklerin içinde geziyor. Göz var nizam var alenen görünüyor. Sıfır his olan mekanikler geliştirmişler. Adamlar şu mekanikleri inatla da hala geliştirmiyor.

Katılıyorum. Nasıl memnun olduklarını da anlamış değilim. Vuruş hissiyatı olmayan mekanikleri var hatta sürekli kılıç ya da hidden Blade düşmanlara girmiyor bildiğin hava da grafiklerin içinde geziyor. Göz var nizam var alenen görünüyor. Sıfır his olan mekanikler geliştirmişler. Adamlar şu mekanikleri inatla da hala geliştirmiyor.

Neden geliştirsinler? Ubisoft'un olayı bu ki. Bir şey satıysa sıfır efor ile yüksek kazanç istiyorlar. Oyuncular dandik oyun oynamaktan memnun maalesef. Eskiden ortalama oyun seneryolarını dahi gömüp dururken şimdi seneryosu Ubisoft sıtandardından üstteyse öpüp başıma koyuyorum. Her şeyin standardını düşürdüler😅

Yeni konular

Geri
Yukarı