Assassin's Creed Mirage'de gerçek ezan okunacak

Ne alaka şimdi bu konuyla. Hayırdır yaraların falanmı deşildi de 1000 yıl önceki olayları hortlatıyorsun.
Assassin's Creed 1'de Osmanlı şehrine gidince etrafta askerlerin kadınlarla oynadığını söyledim. Yapımcı Altair'in yaşadığı kasabayı normal günahsız yapmış, diğer kasabaları veya şehri Osmanlı dahil tacizci askerlerle doldurmuş. Türk bayrağını koymuşlar ama yaptıkları şey rahatsız edici.

Assassin's Creed 1'de Osmanlı şehrine gidince etrafta askerlerin kadınlarla oynadığını söyledim. Yapımcı Altair'in yaşadığı kasabayı normal günahsız yapmış, diğer kasabaları veya şehri Osmanlı dahil tacizci askerlerle doldurmuş. Türk bayrağını koymuşlar ama yaptıkları şey rahatsız edici.
Osmanlıyı severim ama yapmadıkları ne malum tarihte her milletin gizli kapaklı kapılar ardında neler karıştırdıkları her zaman gün yüzüne çıkmıyor. Biz Türklerde çok masum değiliz.

Bağdat’ta geçeceği için bol bol Arapça duyacağız. Ezan olması çok normal. Camileri görelim bakalım namaz kılan insanları yapacaklar mı? Camide suikast İslam tarihinde meşhurdur, onlarıda bekliyorum.

Geri
Yukarı