Assassin's Creed Mirage'de oyunu Assassin's Creed 1 gibi gösteren bir AC1 filtre seçeneği olacak

Revelations oynayınca kendi suratıyla daha iyi ve hikayesinin çok daha üzücü olduğunu öğrenebilirsiniz hocam. Aynı şekilde Bloodlines'ta da kendi suratı var desmond gibi tasarımının çok kez değiştiğini söyleyebilirim.
Aslında desmond modelini olmasını sevmiştim Çok iyi yansıtmıştı Altair karakteri Ubisoft Benim için yeri çok ayrı

Son düzenleme:
Yok maalesef AC 2 AC 3 AC 4 AC 5 ve Ezio üçlemesinde de hepsi aynıydı Rogue ve Unity(zaten buglu) Unity'den sonrasını oynayamadım ama bunların hepsi birbirinden kanser kontrollerdeydi maalesef bir tek işte AC 2'nin ki 1E kıyasla fena değildi.

Aslında gerçekten çoğu kez değiştiğini fark edebilirsiniz hocam, AC 3 mesela human Shield ve ateş eden düşmanları eklemişti, AC4 ve Rogue aynıydı AC3 ile, Revelations Brotherhood ile aynıydı Brotherhood da execution streak olayını sevmiştim. AC Unity kılıç ağırlığı ile çok daha gerçekçi gelmişti bana. Level atlayınca çok daha hoş olabiliyor oyun, sadece bugları çok fazlaydı onun dışında çok fazla potansiyele sahipti. AC2 AC1'e kıyasla hidden Blade de ve kılıçta combat çok daha rahat ve hızlıydı.

Rockstar: GTA Definitive Edition, Sony: Spider-Man Remastered from software: Dark Souls Remastered, Microsoft ise CoD: MW Remastered, Ubisoft: AC Ezio Collection, AC3 Remastered gibi oyunlar yaptı.
Microsoft: Call of Duty mi? Adamlar şu an bile Activision'a sahip değiller. O zaman satın alma durumu bile söz konusu değildi.
Ayrıca AC Ezio Collection çuvallama değildi? PS3 herkes almıyor Ubisoft her yere çalışıyor AC Ezio Collection bitirdim ve başarılı olduğunu düşünüyorum
AC Ezio Collection orijinal oyunlarda bile olmayan hatalar ve orijinal oyunlardan daha kötü görselliği ile alay konusu oldu.

Tüm yazdıklarımı okumayan birine ben boşa konuşuyorum.

Çok teşekkürler, biz oynadığımız Assassin's Creed oyununda hikayeyi level kasmadan anlamak ve Assassin gibi hissetmek istiyoruz sen RPG'den devam edebilirsin.
Lütfen önce yazdiklarimin hepsini okuma saygısını gösterin hocam. Yazdıklarımı okusanız yeni oyunlardan sadece bir tanesini sevdiğimi ve eski oyunlarda bolca sevdiğim oyun olduğunu anlarsınız.

Aslında desmon modelini olmasını sevmiştim Çok iyi yansıtmıştı Altair karakteri Ubisoft Benim için yeri çok ayrı
Evet çok güzel duruyordu Altaïr'de 🥲.

Microsoft: Call of Duty mi? Adamlar şu an bile Activision'a sahip değiller. O zaman satın alma durumu bile söz konusu değildi.

AC Ezio Collection orijinal oyunlarda bile olmayan hatalar ve orijinal oyunlardan daha kötü görselliği ile alay konusu oldu.

Tüm yazdıklarımı okumayan birine ben boşa konuşuyorum.

Lütfen önce yazdiklarimin hepsini okuma saygısını gösterin hocam. Yazdıklarımı okusanız yeni oyunlardan sadece bir tanesini sevdiğimi ve eski oyunlarda bolca sevdiğim oyun olduğunu anlarsınız.

Okuyorum hocam fakat bazen biraz daha sert dil kullanıyorsunuz eğer birbirimize karşı daha az agresif bir dil kullanırsak anlaşabiliriz diye düşünüyorum 😊.

Revelations oynayınca kendi suratıyla daha iyi ve hikayesinin çok daha üzücü olduğunu öğrenebilirsiniz hocam. Aynı şekilde Bloodlines'ta da kendi suratı var desmond gibi tasarımının çok kez değiştiğini söyleyebilirim.
Revelations oynayalı 5 yıl oluyor hocam. Kendi surati ve fena olmayan bir hikayesi oldugunu hatırlıyorum fakat AC1 için konuşuyoruz o yüzden ona göre yargiliyorum. Yan oyunlari oynamadım, onlar hakkında yorum yapamam.

AC Ezio Collection da AC2 görselliği gözlerimi ağrıtıyordu ne yazık ki. O konuda haklısınız fakat onun dışında bir buga rastlamamıştım. AC Brotherhood PS3 versiyonu ile arasında çok az fark vardı sadece PS4 de oynadığını hissediyorsun o kadardı.

Revelations oynayalı 5 yıl oluyor hocam. Kendi surati ve fena olmayan bir hikayesi oldugunu hatırlıyorum fakat AC1 için konuşuyoruz o yüzden ona göre yargiliyorum. Yan oyunlari oynamadım, onlar hakkında yorum yapamam.

Dediğim gibi bloodlines da kendi suratı vardı hocam, ayrıca altaïr'de desmond suratı yalan söylemeyeyim iyi duruyordu bence.

Okuyorum hocam fakat bazen biraz daha sert dil kullanıyorsunuz eğer birbirimize karşı daha az agresif bir dil kullanırsak anlaşabiliriz diye düşünüyorum 😊.
Yazı dilinin ve forumun azizliği hocam bu. Forumda özellikle oyun olunca agresif tartışmaya alışmışım ben. Zamanında bir oyunun senaryosu diğer oyunlarla bağlantılı mi yoksa değil mi diye 1 saatlik kaynaklar araştırarak yaptığım bir tartışma vardı ve karşıdaki kişi de aynı şeyi yapıyordu. E tabii yazı dilinde surat ifadesi ve ses tonu da belli olmadığı için o anki psikoloji de anlaşılmıyor.

Yazı dilinin ve forumun azizliği hocam bu. Forumda özellikle oyun olunca agresif tartışmaya alışmışım ben. Zamanında bir oyunun senaryosu diğer oyunlarla bağlantılı mi yoksa değil mi diye 1 saatlik kaynaklar araştırarak yaptığım bir tartışma vardı ve karşıdaki kişi de aynı şeyi yapıyordu. E tabii yazı dilinde surat ifadesi ve ses tonu da belli olmadığı için o anki psikoloji de anlaşılmıyor.
O durum bende de var maalesef

AC Ezio Collection da AC2 görselliği gözlerimi ağrıtıyordu ne yazık ki. O konuda haklısınız fakat onun dışında bir buga rastlamamıştım. AC Brotherhood PS3 versiyonu ile arasında çok az fark vardı sadece PS4 de oynadığını hissediyorsun o kadardı.
Bug meselesi biraz denk gelme meselesi hocam. Sadece Ezio Collection'da hata alan daha çok insan vardı onu hatırlıyorum. Zaten o paketi kendileri değil Asyalı bir firma yapmıştı.

Geri
Yukarı