Assassin’s Creed Odyssey 1.5.4 Sürümü İçin Çalışan Türkçe Yama

Problem şu ki, oyunumu Epic Games'ten aldım ve normal bir şekilde SSD'ye yükledim. Oyun içerisinde bilgisayar sıcaklığım normal, oyunu en yüksek ayarlarda çok rahat kaldırabilen bir bilgisayara sahibim ve neredeyse bilgisayar bir aylık. Fakat oyun nedensizce kapanıyor, bir daha açıyorum yaklaşık 10 dakika sürmüyor tekrar kapanıyor. Nedenini sanırım Türkçe Yama'ya veriyorum. Düzeltmek için ne yapmalıyım?

Problem şu ki, oyunumu Epic Games'ten aldım ve normal bir şekilde SSD'ye yükledim. Oyun içerisinde bilgisayar sıcaklığım normal, oyunu en yüksek ayarlarda çok rahat kaldırabilen bir bilgisayara sahibim ve neredeyse bilgisayar bir aylık. Fakat oyun nedensizce kapanıyor, bir daha açıyorum yaklaşık 10 dakika sürmüyor tekrar kapanıyor. Nedenini sanırım Türkçe Yama'ya veriyorum. Düzeltmek için ne yapmalıyım?

Bende Epic Games'ten aldım. Yamayla kullanıyorum sıkıntı olmadı şimdiye kadar.

Merhaba, oyun sürümüm 1.5.4 yamayı kurudum çalışıyor sorun yok ama oyunda sadece efsanevi eşyalar gözükmüyor. Giyebiliyorum hatta silahları kullanabiliyorum ama eli boş havayı tutuyor :) nasıl düzeltebilirim? Dosyaları doğrula yapıp İngilizceye döndürdüğümde ise düzeliyor yardımcı olursanız çok iyi olur.

Merhaba, oyun sürümüm 1.5.4 yamayı kurudum çalışıyor sorun yok ama oyunda sadece efsanevi eşyalar gözükmüyor. Giyebiliyorum hatta silahları kullanabiliyorum ama eli boş havayı tutuyor :) nasıl düzeltebilirim? Dosyaları doğrula yapıp İngilizceye döndürdüğümde ise düzeliyor yardımcı olursanız çok iyi olur.

Bu sorunu ben de çözemedim. Oyunu silip yeniden kurun yamayı belki işe yarar.

Bu sorunu ben de çözemedim. Oyunu silip yeniden kurun yamayı belki işe yarar.

Etme eyleme 85GB oyun 10 Mbps hız ile tekrar indirmek tam bir işkence bir daha indirdiğimde yine bozuk olursa yazık olur 3 kere sıfırdan yama yükledim düzelmedi maalesef. İngilizce oynuyorum şu an çözümü bilen birileri yazar umarım.
Not: Epic'ten indirip Türkçe yama yapan ve bu sorunu yaşamayan varsa yazarsa çok iyi olur ne farklı onu öğrenmiş olurdum.

AC Odyssey 1.5.4 sürümü için Türkçe yama ararken çoğu kişinin sonuca ulaşamadığını gördüm, o yüzden genel bi' kaynak olması için paylaşmak istedim. Tüm konulara tek tek yazmak biraz zor.

Yama link: OdysseyTR - Google Drive

Benim oyunum Epic Games'te çoğu kişi Epic'te olduğum için çalıştıramıyorum falan demiş onların da işine yarar diye düşünüyorum.

Kurulum: "DataPC_patch_01 - indir.vip.rar" dosyasını indirin (2 GB boyutu var inmiyor deyip kapatmayın, bekleyin) inen dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atın ve hedefteki dosyayla değiş deyin bu kadar.

Umarım işinize yarar, iyi oyunlar.

Örnek görseller:

Eki Görüntüle 720830

Eki Görüntüle 720817
Bahsedilen 1.5.4 sürümü oyunun Epic Games üzerindeki son sürümü mü?

Ben silip yükledim ama düzelmedi. Animus projesine mesaj attım güncel başka bir yama var mı diye 'yok' dediler, oyunda olan bir bug sebebiyle efsanevi zırhlar gözükmüyormuş. Çözen olursa lütfen yazsın İngilizce pek bir şey anlayamıyorum.

Ben silip yükledim ama düzelmedi. Animus projesine mesaj attım güncel başka bir yama var mı diye 'yok' dediler, oyunda olan bir bug sebebiyle efsanevi zırhlar gözükmüyormuş. Çözen olursa lütfen yazsın İngilizce pek bir şey anlayamıyorum.

Oyunun TR yapmadığın taktirde gözüküyor, TR yamayı yapınca gözükmüyor maalesef. Artık şu oyunlar orijinalden TR içerikli gelmesi lazım ama Türk oyuncuları takan yok.

Geri
Yukarı