Assassin's Creed Odyssey 80 TL eder mi?

Aslında kişiye göre değişen bir şey. Bana göre haketmiyor. Kış indirimini bekle ya da kuponları. Kendi şahsi fikrim.
Hocam,kış indirimleri şuanki yaşanan indirimden daha mı iyi ve şunu sormak istiyorum.Epic Games bir daha kupon verir mi ? İhtiyacım var.
Ben epic kuponu sayesinde indirimdeyken 28 TL'ye almıştım.
Hocam ben de 28TL ödemek istiyorum fakat 1 Kasım tarihini maalesef geçirdim.Ne zaman kupon verir ? 80TL pahalı geliyor.

Hocam, kış indirimleri şu anki yaşanan indirimden daha mı iyi ve şunu sormak istiyorum. Epic Games bir daha kupon verir mi? İhtiyacım var.

Daha iyi oluyor. Ben o zaman 100TL'e 10-15 tane güzel oyun aldığımı hatırlıyorum. Epic Games kupon verir mi sorusuna cevap veremeceğim. Epic Games'ten 1 kere kupon almıştım. Ama tahminimce kış indirimi kadar indirim yapmaz.

Daha iyi oluyor. Ben o zaman 100TL'e 10-15 tane güzel oyun aldığımı hatırlıyorum. Epic Games kupon verir mi sorusuna cevap veremeceğim. Epic Games'ten 1 kere kupon almıştım. Ama tahminimce kış indirimi kadar indirim yapmaz.
O zaman alırsam kış indiriminde almalıyım değil mi çünkü tarih hem yakın hem daha çok indirim fakat Oddysey'e daha ne kadar indirim gelebilir ki ? :(

Ne zaman indirime girer, kaç TL'ye düşer bilmiyorum ama Odyssey gerçekten güzel bir oyun. Ben şahsen çok beğenmiştim. 80 TL'ye -o fiyattaki oyunları düşünürsek- kesinlikle değer ama tabii ki daha ucuza alabilme şansınız varsa tabii daha iyi olur. Ben Ultimate versiyonuna 80-90 TL mi ne ödemiştim.

Geri
Yukarı