Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

Kesinlikle al Epic'ten. O fiyatın çooook üstünde bir oyun. Epic'ten aldıktan sonra indirmeyi başlat sonra iptal et. Oyun Ubisoft Connect kütüphanene eklensin oradan indir oyunu. Yama falan yapmak istersen Epic'te sıkıntı çıkıyor.

Oddysey alınabilir. Ancak sürekli tekrar eden bir hikaye senaryosu var. Bir süre sonra sıkmaya başlıyor.
Paranız ve sisteminiz yetiyorsa Valhalla almanızı öneririm. Hikaye olarak sıkmayan bir senaryoya sahip.

İngilizcem çok iyi değil ama idare eder kıvamında. Bir sorun yaşatır mı? Türkçe yaması var mı?
Yamasız oynama o zaman. Yama vardı ama oyuna 1.5.6 güncellemesi geldi ondan kaynaklı şuan yamalar çalışmıyor diye biliyorum. Biraz araştırırsan çalışan yama bulabilirsin diye tahmin ediyorum.

Oddysey alınabilir. Ancak sürekli tekrar eden bir hikaye senaryosu var. Bir süre sonra sıkmaya başlıyor.
Paranız ve sisteminiz yetiyorsa Valhalla almanızı öneririm. Hikaye olarak sıkmayan bir senaryoya sahip.
Valhalla için para yetmiyor malesef. Odyssey Alıcam sonra Ubisoft Connect'ten indireceğim. Türkçe yamalara çok güvenemiyorum virüs yüzünden güvendiğiniz bir yama bulunursa atar mısınız?

Valhalla için para yetmiyor malesef. Odyssey Alıcam sonra Ubisoft Connect'ten indireceğim. Türkçe yamalara çok güvenemiyorum virüs yüzünden güvendiğiniz bir yama bulunursa atar mısınız?
Animus Projesi ekibi güvenilir. Zaten çoğu yamaları paralı olduğu için işlerini temiz yapıyorlar. Ben yamayı onlardan indirmiştim şuan çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ama en temizi onların yaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı