Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Şu an Steam'de 175 TL. AC 3 ve Rogue'yi oynamıştım uzun zaman önce. AC serisine karşı iyi veya kötü olarak bir fikrim yok.
Yalnızca 3. oyun güzeldi.

Evet internetten baktım varmış. Oradan oynarım muhtemelen satın almam 👍

Hocam zamanında bu forumda Odyssey'i övmüştüm ancak fikrim değişti kesinlikle. Neden derseniz bir defa optimizasyonu sorunlu. Oyun ağır zaten ekran kartlarını ağlatıyor, işlemciyi de yoruyor. Grafik ayarlarını kısayım da biraz FPS kazanayım diyemiyorsunuz. Medium ile Ultra ayarlar arasında ciddi bir FPS farkı yok. Güzel hikayesi var ama hakkını vererek işlenmemiş. Bazi şeyler basitçe geçiştirilmiş. Oynanış süresini uzatmak için birbirinin aynı can sıkıcı görevler ve bazı şeyler var. Yan görev mevzusunu bilirsiniz zaten. Buna ek olarak bir yere gideceksiniz mesela; denizle gidiliyor çoğu yere, sizi illa ki denizde gemilerle savaş yaptıracak yoksa geçtirmiyor oradan. İlk başlarda zevkli geliyor ama daha sonradan kabak tadı veriyor. Başka şeyler de vardır belki şimdi hatırlayamadım. Neyse, hadi onu geçtim ana görevler bile oyunun sonlarına doğru tekrar ediyor. Mantık olarak aynı. İşte bir adamın yanına geliyoruz bana şu lazım diyoruz. O da diyor ki git bana şunu şunu yap ben de sana onu vereyim. Yapay zeka desen kötü. Oyunda eşcinselliğe bas bas vurgu yapılmış.

Geri
Yukarı