Assassin's Creed Odyssey GTX 1660 Ti sistemde kasıyor

Bende öyle ama ısınıyor PC bir an 91 derece oluyor FPS 30 40'a düşüyor ondan en düşükte oynuyorum benim de 60Hz PC bu arada 90 derece olmasını önlemek için illa soğutucumu almam gerek?

Evet. Ek olarak kasanız hava alamayacak bir yerdeyse açık bir alana koyarsanız daha iyi olur.

Önerdiğiniz soğutucu var mı? Monster'ın var diye biliyorum ama 300 TL'yi aşmayacak güzel soğutucu varsa iyi olur.

Yaz sıcağından oldu herhalde FPS kaybı o zaman. Ben 60 FPS sınır yaptım öylede deneyin bir. Bir de kutu güneş alan bir yerde mi?

Ben 1050 Ti ile yüksek ayarlarda 45 FPS oynuyorum.

1080p de normal değerler, ben 1080p de 35 alıyorum yüksek ayarlarda şu an 900p ile oynuyorum o yüzden 40-45 arası değerler rahat alıyorum. Yer yer çok değişiyor yalnız bir ara da 50 veya 55 de aldım diye gösteriyor oyun :D.

Yaz sıcağından oldu herhalde FPS kaybı o zaman. Ben 60 FPS sınır yaptım öylede deneyin bir. Bir de kutu güneş alan bir yerde mi?

1080p de normal değerler, ben 1080p de 35 alıyorum yüksek ayarlarda şu an 900p ile oynuyorum o yüzden 40-45 arası değerler rahat alıyorum. Yer yer çok değişiyor yalnız bir ara da 50 veya 55 de aldım diye gösteriyor oyun :D.

Bizim evdeki klima olan odada deneyeceğim inşallah çözülür burada hava sıcak 29 derece

Yeni konular

Geri
Yukarı