Assassin's Creed Odyssey mi Far Cry 6 mı?

AlperKara0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tek atımlık okum var. Assassin's Creed Odyssey ve Far Cry 6 arasında kaldım. Sizce hangi oyunu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki oyun da bir yerden sonra kendini tekrar ediyor. Ama bundan önceki herhangi bir Far Cry oyununu oynadıysanız bunu oynamanıza gerek yok çok benziyorlar. Odyssey mesela Origins'e göre skill sisteminde RPG ögelerinde seçimlerde hikaye sunumunda ara sahnelerde kendini çok geliştirmişti. Far Cry hiçbir şey değiştirmiyor. Oynanış aynı karakterler aynı. Her oyunda deli bir kötü karakter var. Odyssey'in oynanışı daha çeşitli hikayesi ve sunumu da daha iyi.

İki oyun da birbirini tekrar ediyor, tekrardan kaçınılmaz. Assasin's Creed: Odyssey satın alırdım. Sebebi de şu ki Far Cry 6 2021'de çıkmasına rağmen 2012'de çıkan oyunundan birçok yönünden eksik. Her şeyine kadar aynı ve ciddi grafik farkı da yok. Şahsen üçüncü oyununu oynayın, şimdilik Assasin's Creed: Odyssey satın alın. Far Cry 5 Gold Edition paketi indirime girdiği zaman da onu alabilirsiniz. Beşinci ve üçüncü oyununa sahip olmuş olursunuz.

Assassin's Creed Odyssey derim ben. Eğer doğru şekilde oynarsan keyif alabildigin gibi Far Cry 6'nın aksine hem ana gorev hem de yan görevlerinin bir kısmı oldukça keyifli. Far Cry 6'nın ana görevleri bile yan görevlerle aynı ve yapması keyifli de değil.

Bu arada Assassin's Creed Odyssey'in Gold Edition alırsanız AC3 ve Liberation Remastered'da yanında geliyor. Iki oyunda birbirinden rezil oyunlar fakat beleş oyun beleş oyundur. Zaten AC Odyssey'in senaryosunu bitirmek için Gold Edition ile gelen 2 hikâye DLC'sini oynaman şart.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı