Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition alınır mı?

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar AC Valhalla almayı düşünüyorum fakat Ultimate Edition pahalı geldiği için alıp, almamakta kararsız kaldım zira Odyssey'de almıştım sonradan gereksiz buldum. Sorum şu: Ultimate Edition'a özel berserker paketlerindeki teçhizat ve rünler dışında özel bir şey var mı? Yani başlangıç için oyunu kolaylaştıracak ama birkaç seviye (level) sonrası işe yaramayacak şeyler mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben rdr 2 sonrası valhalla aldım oynayamadım çok dandik ve yavan geldi rdr den sonra
İkisinin konusu biraz farklı ama RDR 2 hem daha yeni (hikaye olarak) hem daha sürükleyici hem de gerçek temalı olduğu için haklısınız fakat ben hikayeyi merak ettiğim için almayı düşünüyorum, öncesinde malum AC hikayesini takip ediyordum ama Odyssey ile ayrı bir nüans kattı. (Tabi f/p olarak fiyatını hak ettiği tartışılır.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videonun ilk 20 dakikasını kesik kesik izleyin ufak tefek bilgi sahibi olursunuz dikkat edin Video'ya dalmayın spoiler yemeyin :D. 17. dakikasında şöyle ufak tefek anlatıyor loot mekaniğini falan. Bana sorarsan kötü değil RDR2 ile Valhalla 2'si bir arada bal kaymak gibi gider. DLC almak mantıksız gibi.

Son düzenleme:
Valhalla oynanabilir bir oyun ama bu tip oyunların editionları almak pek mantıklı değil. DLC ne vadediyor ona bakmak lazım. Mesela Odyssey oynamadıysanız onu tavsiye ederim ki tüm dünya benim dediğime katılır. Atlantis DLC kendi başına oyun gibi onda da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videonun ilk 20 dakikasını kesik kesik izleyin ufak tefek bilgi sahibi olursunuz dikkat edin Video'ya dalmayın spoiler yemeyin :D. 17. dakikasında şöyle ufak tefek anlatıyor loot mekaniğini falan. Bana sorarsan kötü değil RDR2 ile Valhalla 2'si bir arada bal kaymak gibi gider. DLC almak mantıksız gibi.
Hocam oyunu zaten seriyi merak ettiğim için alacağım da paketlerden emin olamadım.
Valhalla oynanabilir bir oyun ama bu tip oyunların editionları almak pek mantıklı değil. DLC ne vadediyor ona bakmak lazım. Mesela Odyssey oynamadıysanız onu tavsiye ederim ki tüm dünya benim dediğime katılır. Atlantis DLC kendi başına oyun gibi onda da.
Dediği gibi Odyseey'de mesela DLC'ler sonuna kadar parasını hak ediyordu zira hem mitolojik hem hikaye olarak ayrı bir dünya sunuyordu da Valhalla'da durum ne? Sanırım DLC olarak şuan Druid ve İrlanda var ama bunların hikayeyle Odyseey'deki gibi örtüşmesi var mı? Yoksa yan görev tarzı bir şey mi? Kısaca 160 liraya S.Edition yerine + 100 lira civarı verecek bir şey var mı?

Bence DLC gameplay videolarını izle atlaya atlaya. Zevkler ve renkler meselesi nihayetinde. Origin mesela Odysseyden bir tık üst puan alıyor ama oynanış çok hantal. Sana göre öyle olur, bana göre böyle.

Bence DLC gameplay videolarını izle atlaya atlaya. Zevkler ve renkler meselesi nihayetinde. Origin mesela Odysseyden bir tık üst puan alıyor ama oynanış çok hantal. Sana göre öyle olur, bana göre böyle.
Sorun oynanış değil, DLC'lerin ana hikaye veya sonrasına etkisi olup, olmaması aslında. Mesela AC Syndicate'de DLC'ler olmadan da oyunu bitirince pek fark olmuyordu ama Odyseey'de başlı başına ana hikayeyi oynamamış oluyorsun gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı