Assetto Corsa ayarları nasıl olmalı?

Yusufhecnopat

Hectopat
@Lee Yubin Assetto Corsa competizion aldım oynamak istiyorum ama önce yapmam gereken bir ayar var mıdır? Klavyeden oynayacağım ya da programdan Assetto Corsa girme falan daha kolay sürebilmem için ve modları hangi siteden indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu indirimdeyken almıştım. Klavye ile oynayabilirim diye düşündüm sonuçta sadece makas atıyoruz a,d tuşları ile drift atıyoruz vs. vs. diye zannetmiştim. Fakat oyun oldukça zor. Mod indirmesi kolay fakat onunla online gireceksen ve onlinede oynamak istiyorsan işkence. Hataları baş belası. Ayrıca modları online Assetto corsa sunucuların discord adresinden bulabilirsin.

Ben oyunu indirimdeyken almıştım. Klavye ile oynayabilirim diye düşündüm sonuçta sadece makas atıyoruz A, D tuşları ile drift atıyoruz vs. vs. Diye zannetmiştim. Fakat oyun oldukça zor. Mod indirmesi kolay fakat onunla Online gireceksen ve Online'de oynamak istiyorsan işkence. Hataları baş belası. Ayrıca modları Online Assetto Corsa sunucuların Discord adresinden bulabilirsin.

Hocam peki geneliklle otaban gibi bir yol var herkes orada makas ata ata gidiyor o haritayı biliyor musunuz?

Adını bilmiyorum fakat Youtubede online server arayın ve discord serverına girin. Ardından orda modlar olacak orda %90 o map vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı