Astral seyahat gerçekte var mı?

Rüyada olduğumu çok rahat bir şekilde anlıyorum ve çoğu rüyamı ben yönetiyorum. Bir çok rüyamı da hatırlıyorum. Bunun için hiçbir çaba göstermedim ama. :D Ben de mi gariplik var?

Daha rüya nedir diye sorduğumuzda kesin açıklama yok, bu konuyu açıklayabileceğimizi sanmıyorum :D
Sosyal ikiye bölünür.

Rüyada olduğumu çok rahat bir şekilde anlıyorum ve çoğu rüyamı ben yönetiyorum. Bir çok rüyamı da hatırlıyorum. Bunun için hiçbir çaba göstermedim ama. :D Ben de mi gariplik var?
Nasıl yönetmeyi beceriyorsunuz? Ben rüyada olduğumu fark ediyorum ama sanki bir videoyu FPS moddan izliyormuş gibiyim, hiçbir şeyi kontrol edemiyorum.

İnsanlar bazen rüyalarına yön verebilirler bunu daha önce yaşamıştım istediğiniz her yere düşünme güçü ile gidebilirsiniz ama bunlar tamamen hayali.

Nasıl yönetmeyi beceriyorsunuz? Ben rüyada olduğumu fark ediyorum ama sanki bir videoyu FPS moddan izliyormuş gibiyim, hiçbir şeyi kontrol edemiyorum.
Hocam bas baya normal hayatmış gibi lakin biraz daha oyunu andırıyor ama kararlarını kendim veriyorum. İstediğime göre rüyayı sürüklüyorum. Atıyorum karşımda bir ev var girmek istersem giriyorum, yıkmak istiyorsam yıkıyorum. Çok zevkli bir şey. En az haftada 5 gün rüyalarımı kontrol edip hatırlıyorum lakin bazen olmuyor. Valla taktiğini bilmiyorum. :D

Uyku düzeniniz pek iyi olmayabilir o zaman. Çünkü rüyaları hatırlamamak sağlıklı olanıdır, travmatik rüyalar olabilir onlar hariç tabii

@Khajz hocam rüya türü fark etmiyor. Normal bir rüyada olsa çoğunu hatırlıyorum. Uyku düzenim çok düzgün diyemeyiz. Uyduğu saatler değişebiliyor. Gece 1 ila 3 arasında bir saatte uyuyorum genellikle.

Beynini kontrol edebilirsen zihninde her şeyi yapabilirsin, ama astral değil de lucid olarak.

Astral seyahatin esnasında kaybolacak olursan bedenini şu arkadaş ele geçirmeye çalışabilir.
Insidious-600w-12.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı