Astral seyahat var mı?

Çok güzel cevapladın tebrikler. Kendi dediğini kendin müthiş bir şekilde yok ettin. Sonuç olarak anlamamız gereken neymiş? Aklı başında bir insan böyle bir şeyi duyunca gülüp böyle der. İyi forumlar.
Tamam da rengarenk nedir saçma konuşan sensin çizgi flim mi bu boş yapma gördüğün bi zamanda dön buraya bi kusura bakma dersin. Dünyayı tersten görmek istiyorsun belli ki.

Tamam da rengarenk nedir saçma konuşan sensin çizgi flim mi bu boş yapma gördüğün bi zamanda dön buraya bi kusura bakma dersin. Dünyayı tersten görmek istiyorsun belli ki.
Eğer gerçekten bu tarz şeyler görüyorsan acilen tedavi görmen gerekli. Kendin ve çevren için tehdit unsurusun. Sen siyah görüyorsun da arkadaşım rengarenk göremez mi? İkiniz de gerçek olmayan bir şey gördünüz ya da uyduruyorsunuz sonuçta.

Dostum sana acı bir gerçek söyleyim mi? Sen özel biri falan değilsin. Hatta genel olarak insanlar arasında ortalamanın altında kalırsın kusura bakma da. Senin görüp bizim göremediğimiz bir şey olamaz yani. Neden sen görüyorsun da geri kalan milyarlarca insan göremiyor? Şimdi şey dersin başka görenler de var. 100 kişi mi ya da 1000, 10000? Kendinizi özel falan sanıyorsanız sadece komiksiniz. Ya tedavi görün ya da yalanı bırakın.

Hocam bırakın ya anca gülücük atıp geçerler hiçbir şeye inanmazlar Hüddam hocasından dinledim resmilerini çizmişti heryeri siyah bir varlıkmış doğru sizin dediğiniz.

Ben ayık gördüm ve öyle rahat da olamazsın yani.
Aynen hocam, ben de bi ara yatakta uzanırken komodinin yanından bilgisayar masam ile dolabım arasındaki yere bir şey koşmuş gibi gördüm, poşet hışırtısı geldi ya ben deliriyorum ufaktan ya da gerçekten öyle şeyler ara sıra bize uğrayabiliyor, komodinin üstünden sadece kafasını yarısı gözüküyordu. Anlatınca yine tüylerim ürperdi.
Cidden hiçbir şeye inanmiyormusunuz büyü'e falan da mı.
Musun ayrı. Büyü, cin ve allah (din) tarzı şeyler bilimde geçerliliği yok. Arkadaşın inanmaması gayet normal. Bana göre büyü tarzı şeyler tamamen bilinçaltında bitiyor.

Aynen hocam, ben de bi ara yatakta uzanırken komodinin yanından bilgisayar masam ile dolabım arasındaki yere bir şey koşmuş gibi gördüm, poşet hışırtısı geldi ya ben deliriyorum ufaktan ya da gerçekten öyle şeyler ara sıra bize uğrayabiliyor, komodinin üstünden sadece kafasını yarısı gözüküyordu. Anlatınca yine tüylerim ürperdi.

Musun ayrı. Büyü, cin ve allah (din) tarzı şeyler bilimde geçerliliği yok. Arkadaşın inanmaması gayet normal. Bana göre büyü tarzı şeyler tamamen bilinçaltında bitiyor.
Peki inanmayın saygı duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı