Astral seyahat yapmak

Emrehmdl

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler dostlarım Instagram Reels'te dolaşırken astral seyahat nasıl yapılır videosu gördüm 20 dakika hiç kıpırdamadan gözlerim kapalı yattım uyumuş gibi bir şey olmusum. Bir uyandım hiçbir yerimi hareket ettiremiyorum. Sadece gözüm oynuyor bağıramadım sesim çok çok az çıkıyordu ne kadar bağırsam da. Astral seyahat bu mu oluyor şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler dostlarım Instagram Reels'te dolaşırken astral seyahat nasıl yapılır videosu gördüm 20 dakika hiç kıpırdamadan gözlerim kapalı yattım uyumuş gibi bir şey olmusum. Bir uyandım hiçbir yerimi hareket ettiremiyorum. Sadece gözüm oynuyor bağıramadım sesim çok çok az çıkıyordu ne kadar bağırsam da. Astral seyahat bu mu oluyor şimdi?

Yok hocam uyku felci geçirmişsiniz :D

Hayır olmuyor dostum, muhtemelen Astral seyahat gerçek olsa Reels'dan öğrenmezsin merak etme. Muhtemelen uyuya kaldın ve rüyanda uyku felci oldun. Bu da çoğu insanın, ben dahil yaşadığı halk arasında karabasan denilen birşeydir.

Bilimde uyku felci, dini inancınız varsa Karabasan abimiz üstünüze çökmüş.

Karabasan böyleyse bana anlatılanlar hep yalan yok boğazını sıkıyor falan yalan hep.

Peki bu uyku felci nasıl oluyo hiç biyerimi kıpırdatamıyorum
Kitleniyorsunuz, sesiniz çıkmıyor bir süre sonra geçiyor tabii. Karabasan İslam ve bazı dinlerde inanılıyor.

Bana aynı reels videosu karşıma uykum gelirken çıktı. Direkt "ilgilenmiyorum"a tıkladım. Böyle saçma sapan şeylere "düttür lan" diyip geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı