ASUS AC750 vs ZyXEL VMG8623-T50b

Ataktas11

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, TurkNet'e geçtim. 100Mbps download 8 upload alan bir tarifem var ve yeni bir modem almam gerek. Sizce hangisi alsam en yüksek performansı alırım? Ve hangi modemle daha güçlü ve stabil bir Wi-Fi performansı alırım? Çünkü laptop kullanıcısıyım ve internete Wi-Fi ile bağlanıyorum ve arada sorun çıkabiliyor. Kopma ve ping sorunları olabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, TurkNet'e geçtim. 100Mbps download 8 upload alan bir tarifem var ve yeni bir modem almam gerek. Sizce hangisi alsam en yüksek performansı alırım? Ve hangi modemle daha güçlü ve stabil bir Wi-Fi performansı alırım? Çünkü laptop kullanıcısıyım ve internete Wi-Fi ile bağlanıyorum ve arada sorun çıkabiliyor. Kopma ve ping sorunları olabiliyor.
Hocam bütçe varsa Keenetic Extra Dsl. Asus’un menzili düşük diyorlar.

Aynı interneti kullanıyorum (Türk Telekom 100 mbit down • 8 mbit up) ve bu interneti 3 senedir ASUS DSL AC51 ile kullanıyorum. Ben mezil konusunda sıkıntı yaşamadım. Modem güncellemeleri de geliyor. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı