Asus B250G Düşük İnternet Performansı

2001

Kilopat
Daha fazla  
Daha önceden Asrock H110 kullanıyordum. Normal gezintide, film izlerken felan hiç sıkıntı olmuyordu . Oyunlarda ping değerlerim hep sabitti, hiç değişmiyordu. LOL'de 67, CS:GO'da 70-80 gibi hep sabit değerler alıyordum. Şu an Asus B250G kullanıyorum 4K filmi takılmadan izlemem gerekirken neredeyse 1080P filmleri takıla takıla izliyorum.
Oyunlardaki ping değerlerim LOL'de 72, CS:GO'da sunucuya göre değişiyor. 80-100 arası almaya başladım bu canımı çok sıkmaya başladı. İnterneti bir tek ben kullanıyorum. Bağlantımı 1 metre kablo ile LAN bağlantısından sağlıyorum. Telefonu dahi internete bağlamıyorum. Sürücülerim güncel, BIOS güncel, Windows 10 güncel. Sorun nereden kaynaklanıyor bir türlü bulamıyorum. İndirme yaparken hiç sıkıntı yok. Full hızda indiriyor işin bu kısmı garip. Yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

123.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
genelde hdfilmcehennemi ancak %90 belgesel izlediğim için farklı farklı sitelerden izliyorum. Dediğim gibi indirmede hiç sorun yok o yüzden indirip izleyerek o sorunu çözüyorum. Ama oyunlarda bariz fark var eski ping değerlerime sahip değilim özellikle Rocket League önceden 80 i geçmiyordu pingim şimdi 90'dan aşşağıya inmiyor sorun oyunlarda daha çok nedense. Ben pek hat değerlerinden anlamam ancak resim atayım belki sorun vardır dedim. Genelde bu civarlarda hız testleri.
232323.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı