ASUS DCUII TOP montaj ve resim galerisi by uzalan

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Arkadaşlar bir çoğunuzunda bildiği üzete TOP'lara ilgim var:) Uzun süre bekledikten sonra tam kartı alma durumuna gelmişten, kartın stokta olmaması nedeni ile baya bir bekledikten sonra kartı aldım. Stokta gördüm çivileme daldım.

Kartın 1300TL olduğunu ve benim çok zengin olmadığımı da düşününce bu kart benim için çok değerli, evladım gibi :) Resimlerde ki görüntü kalitesi çok cacık çünkü E72 bukadar çekiyor. Sistem toplama konumda uğraştığım gibi bu konu içinde çok uğraştım, beğenmek zorunludur :)

Not: Oc şimdilik düşünmüyorum ama ileri de coşturucam :) Ayrıca resimler tamamen bana ait, TP açıkça görünüyor. Sahtekarlık kesinlikle yok :) İyi seyirler.

Deneyim dizini çok önemsediğim birşey değil, düşük geldi ama HDD ve SSD ile derelendirince düşük çıkıyor sadece SSD ile derelendirince yüksek çıkıyor. Performas kaybı kesinlikle olmuyor. Dediğim gibi önemsemiyorum, ben oyundaki kaliteyi bana yaşatır mı ona bakarım :)
Sniper Ghost Warrior oynadım biraz 180 FSP'den aşağı düşmedi. İleriki günlerde diğer oyunlarda ki sıcaklık, FPS vb. gibi şeyleri paylaşırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, son olarak Windows 8 sistem derecelendirmesini ekran görüntüsünü atarsan süper olacak :D

Çok şey istedik ama insan merak ediyor işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci soğutucusu biraz sesli çalışıyordu senin şu ekran kartını görünce tekrar ekran kartı almaya karar verdim :D

Keşke zamanında ben de kablo toplama sistemi daha iyi bir kasa alsaydım. Kasan da çok temiz :D Hayırlı olsun kardeşim. Hayırlı günlerde kullan.

Ben de 7870 almayı başarabilirsem paylaşırım :D 3 ay sürecek gibime geliyor.

Sen de "fake" değilsin değil mi uzalan? :D

Şaka bir yana fena keklendik, hele oğuzhan, o Facebook'taki durum neydi öyle. ? :D Sistemi ben önermiştim falan.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı