ASUS DSL-AC51 Modemde Düşük Hız Sorunu

Bera533

Decapat
Arkadaşlar Asus AC 51 modemini Türknet tavsiyesi ile aldım, Asus'un modemini almadan önce elimde Ttnet Airties modemi vardı, hizim ortalama download 25-30 arası, upload da 10-20 arası.
Asus'un modeminde download 10-16 arası, upload 0.68-0.80 arası.
Bunun nedeni ne olabilir? Airties modemde hizim normal ama Asus modemde aşırı düşük bu çok sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dsl ayarların hatalıdır yoksa dusuk hız almanın ımkanı yok.
Arkadaşlar Asus AC 51 modemini Türknet tavsiyesi ile aldım, Asus'un modemini almadan önce elimde Ttnet Airties modemi vardı, hizim ortalama download 25-30 arası, upload da 10-20 arası.
Asus'un modeminde download 10-16 arası, upload 0.68-0.80 arası.
Bunun nedeni ne olabilir? Airties modemde hizim normal ama Asus modemde aşırı düşük bu çok sinir bozucu.
dsl ayarların hatalı bilgin olsun hız o nedenle dusuk alıyorsun. yeni gördüm ve cevap yazmak istedim

DSL ayarların hatalıdır yoksa dusuk hız almanın ımkanı yok.

DSL ayarların hatalı bilgin olsun hız o nedenle dusuk alıyorsun. Yeni gördüm ve cevap yazmak istedim.

Konuyu hortlatıyorum çok üzgünüm yeni konu açmak yerine yazmak istedim, aynı sorunu yaşıyorum modeme restart atınca 70Mbps hızı görüyor tekrar ama 10 dakika sonra falan 6 7Mbps'e düşüyor hız TurkNet'te de 70Mbps ulaşıyor olarak görünüyor sorun nedir acaba nasıl düzeltebilirim? Daha yeni hızlı kurulum yaptım tekrar. Böyle olması çok can sıkıcı öğlen 300Kbps'e falan düşüyordu ek olarak modeme gelen hızı arayüzde nereden görebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı