ASUS DSL-N16 alınır mı?

la flame

Hectopat
Yer
hidden hills
Daha fazla  
Merhaba Kablonet'in kendi modeminden memnun olmadığım için şunu almayı düşündüm:
Bunu direkt modemin yerine takınca kullanabiliyor muyum ve bana artısı olur mu? Pek bilgili değilim, size sormak istedim.

Merhabalar ben de yeni modem arayışı içindeyim. Genelde "Keenetic" markasının modemleri önerildi. Bu markayı biraz araştırıyorum. Acelen yoksa biraz bekle "Keenetic" markasına sen de bak :) .

Merhabalar ben de yeni modem arayışı içindeyim. Genelde "keenetic" markasının modemleri önerildi. Bu markayı biraz araştırıyorum. Acelen yoksa biraz bekle "keenetic" markasına sen de bak :) .

Keenetic KN-1710 router satın aldım tamamen fiyasko şişirme ürün tavsiyem bilindik markalara bakmanız.

Keenetic KN-1710 router satın aldım tamamen fiyasko şişirme ürün tavsiyem bilindik markalara bakmanız.

Dostum burada bulunan konuda belirttim bir arkadaşıma modem lazım oldu, TP-Link Archer VR300 modelini gözmüe kestirdim forumdan baktım herkes çöp diyor. Sonra dedim ki ASUS DSL-AC750 nasıldır ona da çöp demişler. Bu gidişle arkadaşımı arıyacağım salla modemi diyeceğim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı