ASUS Dual RTX 2060S oyun içi sıcaklık değerleri

Nev0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce yeni bir sistem topladım. İnternetten baktığım kadarıyla herhangi bir FPS kaybı görmüyorum ama ekran kartımın sıcaklık değeri 'CoD Warzone' oyununda 79 derecelere kadar çıkıyor. Bu değer normal mi, pek bir bilgi sahibi değilim. İnternetten baktığım Benchmark testlerinde daha soğuk çalıştığını fark ettim. Herhangi bir ayarlama yapmadan bu dereceleri alıyorum. Ekran kartım ASUS NVIDIA RTX 2060 Super; kasa 4 fan Frisby FC-9320G 600W +80 ... Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum iyi günler.

Dosya Ekleri

• d2b2a904-e945-40b1-ac7f-33afe8f475c6.jpg
    d2b2a904-e945-40b1-ac7f-33afe8f475c6.jpg
    181,9 KB · Görüntüleme: 85
Tahminimce kasanın hava akışı kötü bunu ve yazda olduğumuzu hesaba kattığımızda normal. Ne kadar sağlıklı olduğu tartışılır.

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce yeni bir sistem topladım. İnternetten baktığım kadarıyla herhangi bir FPS kaybı görmüyorum ama ekran kartımın sıcaklık değeri 'CoD Warzone' oyununda 79 derecelere kadar çıkıyor. Bu değer normal mi, pek bir bilgi sahibi değilim. İnternetten baktığım Benchmark testlerinde daha soğuk çalıştığını fark ettim. Herhangi bir ayarlama yapmadan bu dereceleri alıyorum. Ekran kartım ASUS NVIDIA RTX 2060 Super; kasa 4 fan Frisby FC-9320G 600W +80 ... Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum iyi günler.
Kasanın fotoğrafını at arkadaşın dediği gibi hava akışında sıkıntı olmalı.

Öncelikle yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. Telefonumun kamerasıyla kasamın odamdaki pozisyonunu çekmeye çalıştım. Sizce garantiye vermeli miyim ?
IMG_20200802_115813_080.jpg IMG_20200802_115831_694.jpg

Garantiye verseniz dahi bir şey olmaz sıcaklıklar normal denilip geri gönderilir.

Kasanın konumu kötü durmuyor. Oda sıcaklığınız yüksekse kabul edilebilir duruyor ekran kartı sıcaklığı.

Bunun haricinde ben MSI Afterburner üzerinden fan profili oluşturmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı