ASUS Dual RTX 2060 Evo modeli alınır mı?

Yer
Eskisehir
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bu gün AMD ekran kartımı garantiye gönderdim ve NVIDIA bir kart arıyorum. Stokta bir tek benim içime sinen Dual 2060 oldu. Sizce bu kart alınır mı? Neden diğer 2060'ların arkasında DP ve HDMI bulunurken bu kartta DVI portu bulunuyor? Bu kartı alan arkadaşlara sorum olacak. Kartınızda Coil Whine sorunu ile karşılaştınız mı? Size göre kartınız kaliteli mi?
Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Bu kartı ben de kullanıyorum, fazlasıyla memnunum gayet iyi soğutuyor hatta o kadar güzel ki sinematik girdiğinde kartım 70 dereceden 50 dereceye düşüyor yeniden fazlasıyle etkili bir soğutmaya sahip, yazılımı zaten bana göre en iyi kartlardan birisidir zaten bu seri kartlar sıkıntısız çalışmakta Amazon üzerinden aldım kutuda çizik dahi yoktu, sorun varsa sorabilirsin. Kart yük altında maksimum 70 dereceyi görüyor ısınma problemi asla ve asla yok.

Ve hocam bu kartı benimle birlikte satın almış başka bir arkadaşım daha var bahsettiğiniz problemlerden hiç birini yaşamadık 0Db teknolojisi var fanlar sistem boştayken duruyor kafam çok rahat bu karta geçtiğim günden itibaren :).

Bu kartı ben de kullanıyorum, fazlasıyla memnunum gayet iyi soğutuyor hatta o kadar güzel ki sinematik girdiğinde kartım 70 dereceden 50 dereceye düşüyor yeniden fazlasıyle etkili bir soğutmaya sahip, yazılımı zaten bana göre en iyi kartlardan birisidir zaten bu seri kartlar sıkıntısız çalışmakta Amazon üzerinden aldım kutuda çizik dahi yoktu, sorun varsa sorabilirsin. Kart yük altında maksimum 70 dereceyi görüyor ısınma problemi asla ve asla yok.
Zahmet olmazsa ekran kartınızı oyun oynarken dinleyebilir misiniz? Benim eski ROG kartımda Coil Whine çıkmıştı. Korkuyorum bunda da çıkacak diye.
İkinci olarak; Kartının arka plakası soğutmada yardımcı oluyor mu? Alüminyum malzeme mi kullanılmış ?

Geri
Yukarı