ASUS Dual RTX 3060 V2 LHR mining OC ve UV ayarları

alucardoo

Centipat
Yer
İstanbul
Oyun için bir sistem topladım ve ekran kartım bu ASUS Dual RTX 3060
İşte olduğum zamanlarda V2 LHR olmasına rağmen mining yapmak istedim. Şu ana kadar aşağıdaki ayarlarla aşağıdaki ergo ve ETH değerleri alıyorum. Bu ekran kartı olanlara hem bir bilgi olması açısından hem de daha iyi önerilerle daha iyi değerler alınabilecekse bu konu altında belirtilmesi adına bu konuyu oluşturdum.
Görüş ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1.PNG Ergo 105 hash

3.PNG Eth 33 hash

Son düzenleme:
Oyun için bir sistem topladım ve ekran kartım bu ASUS Dual RTX 3060
İşte olduğum zamanlarda V2 LHR olmasına rağmen mining yapmak istedim. Şu ana kadar aşağıdaki ayarlarla aşağıdaki ergo ve ETH değerleri alıyorum. Bu ekran kartı olanlara hem bir bilgi olması açısından hem de daha iyi önerilerle daha iyi değerler alınabilecekse bu konu altında belirtilmesi adına bu konuyu oluşturdum.
Görüş ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1207334 ergo 105 hash.

Eki Görüntüle 1207335 ETH 33 hash.

Aylık kazancınız ne kadar 3060 ile ona göre bende yapmayı planlıyorumda sizce yapmaya değer mi ?

İşte olduğum zamanlarda ve gece uyurken mininge bırakıyorum. Geri kalan zamanlarda oyun vs. oynarken kazım yapmıyorum. Geçen ay ortalama 550 lira civarı bir kar bıraktı.
Hocam merhaba bende de ASUS RTX 3060 Dual V2 modeli var bu kartların kilidi var mı? Üstünde LHR yazmıyor. Bende sizin gibi işteyken ve gece mining yapmayı düşünüyorum. Halen karlı mı? Aylık kaç dolar yapıyorsunuz? Bilgi verebilir misiniz?

Hocam merhaba bende de ASUS RTX 3060 Dual V2 modeli var bu kartların kilidi var mı? Üstünde LHR yazmıyor. Bende sizin gibi işteyken ve gece mining yapmayı düşünüyorum. Halen karlı mı? Aylık kaç dolar yapıyorsunuz? Bilgi verebilir misiniz?
LHR v2 değilse bir sürücüsü vardı onu kurup kısıtlama kaldırılıyordu

V2'lerin hepsi LHR kartlardır ve bu kartların 470.05 sürümüyle kilidi kaldırılamıyor. NBminer ve t-rex miner ile %75 performansta (OC ile 35 mh) kullanabiliyorsun ve o haliyle bile şu an gayet yeterli kazıyor. Ortalama elektrik masrafını çıkınca 50-55 dolar arası bir kar kalıyor.

V2'lerin hepsi LHR kartlardır ve bu kartların 470.05 sürümüyle kilidi kaldırılamıyor. Nbminer ve T-Rex Miner ile %75 performansta (OC ile 35 mh) kullanabiliyorsun ve o haliyle bile şu an gayet yeterli kazıyor. Ortalama elektrik masrafını çıkınca 50-55 dolar arası bir kar kalıyor.

Çok teşekkürler hocam. Bu dediğiniz 50-55 dolar 24 saat çalışınca mı yoksa dediğiniz gibi işteyken ve uyurken kazdığı zaman mı? Ben daha önce hiç mining yapmadım, bu dediğiniz nbminer ve T-Rex Miner için öğrenebileceğim bir kaynak rehber tavsiyeniz var mı? Hivosu flash bellek ile boot etsem istediğim zaman direk SSD ile normal PC'yi açsam sorun oluyor mu?

Çok teşekkürler hocam. Bu dediğiniz 50-55 dolar 24 saat çalışınca mı yoksa dediğiniz gibi işteyken ve uyurken kazdığı zaman mı? Ben daha önce hiç mining yapmadım, bu dediğiniz nbminer ve T-Rex Miner için öğrenebileceğim bir kaynak rehber tavsiyeniz var mı? Hivosu flash bellek ile boot etsem istediğim zaman direk SSD ile normal PC'yi açsam sorun oluyor mu?
İşte ve uyurken kazdığım şekliyle böyle. Oyun oynarken kapatıyorum sadece miningi. Onun dışında dizi izlerken veya internette gezerken kapatmıyorum. 7/20 kazıyor gibi bir şey yani 😄 2miners pool'da eth kazıyorum ve ödemeyi nano olarak binance cüzdanıma günlük alıyorum. 2miners'ın sitesinde detaylı anlatımlar mevcut. Anlamadığın bir kısım olursa yine buradan yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı