ASUS Dual RTX 4060 8 GB alınır mı?

DLSS3'e bu kadar kafaya takmayın. Her oyunda DLSS3 yok. He AMD öneren birisi değilim bende düşük bütçe olmadıkça ama sırf bu yüzden AMD'ye ön yargılı olmayın.

Güzel açıklama. Bu arada 7800XT kas güçü olarak 4070 daha güçlü bir model yani 2 ve 4K için daha uygun denilebilir.

Güzel açıklama. Bu arada 7800XT kas güçü olarak 4070 daha güçlü bir model yani 2 ve 4K için daha uygun bir model.

4070 ve 4070 Super bana göre 1080p Ultra kartı, çünkü uzun vadede 2K yüksek ayarlarda tatmin edeceğini düşünmüyorum. Ve evet burada kas gücü devreye giriyor. Eğer amaç sadece 2K oyunculuk ise ve bütçe yoksa bence de 7800XT düşünülebilir.

FSR 3 var RT mevcut. RT NVIDIA kartlara özel değildir. Ayrıca 4060 ile RT açamazsınız, o kadar güçlü bir kart değil. RT ile çok zorlanır.
4060 ile RT açamazsınız demişsiniz ama ben Cyberpunk RT ultrada ortalama 70FPS alıyorum.

4070 ve 4070 Super bana göre 1080p Ultra kartı, çünkü uzun vadede 2K yüksek ayarlarda tatmin edeceğini düşünmüyorum. Ve evet burada kas gücü devreye giriyor. Eğer amaç sadece 2K oyunculuk ise ve bütçe yoksa bence de 7800XT düşünülebilir.

Kesinlikle öyle katılıyorum hocama.

Sorumla ilgilenip vakit ayıran herkes için çok teşekkür ederim, monitörü 1080p almaya karar verdim.

Siz bilirsiniz ama bütçe varken 7800XT ve 2K bir monitör ikilisi iyi olurdu.

4060 ile RT açamazsınız demişsiniz ama ben Cyberpunk RT ultrada ortalama 70FPS alıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada da öyle gösteriyor

DLSS 3 olduğu için bu. Olmayan oyunlarda açamazsınız. Daha doğrusu açarsınız ama sürünürsünüz. He AMD'nin RT performansı iyi değil tabii ama bence RT için en az 70 serisine bakılmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı